Nie mają czasu, oprócz sprzątania, gotowania i wychowywania dzieci, na monitorowanie swojego manicure i stylizacji. Ta historia opowiada o tym, dokąd może prowadzić.

Rok temu dowiedziałam się, że mój mąż ma inną kobietę. Zgodziła się na spotkanie. Loki, makijaż. Usiadła i otwarcie się ze mnie śmiała… „Tak, jesteś uzależnioną gospodynią domową, jak chcesz ze mną konkurować?!” Odpowiedziałam jej, że kiedy urodzi dwoje dzieci, wtedy porozmawiamy. „Cóż, jeśli nie możesz sobie poradzić, nie rodź”, odpowiedziała mi, „Ty, która urodziłaś młode, możesz tylko jęczeć i narzekać na życie”.

Zadzwoniła z awanturą. Chciała wiedzieć, jak tego dokonałam

W niczym nie byłyśmy do siebie podobne, a moja samoocena spadła jeszcze niżej. Od tego momentu moje życie diametralnie się zmieniło. Wszystko jest banalne - ustaliłam schemat i codzienną rutynę, dietę, przeszukałam internet w poszukiwaniu lepszej pielęgnacji w domu.

Życie jakoś się zagotowało, był sens. Mój mąż był zakłopotany, dlaczego nie robię mu scen o kochankę i dlaczego zaczynam robić się ładniejsza. Oczywiście zaczął mnie podejrzewać o niewierność, teraz jego zadaniem było mnie złapać, najwyraźniej nie było już czasu na kochankę. Coraz częściej wracał z pracy wcześniej i przynosił kwiaty, a ja mu tylko kazałam włożyć do wazonu i jeszcze bardziej się wściekał.

Teraz leży u swoich stóp i przeprasza za to, że zachował się jak osioł. Stał się jak jedwabny szal. I wybaczyłam mu dawno temu, naprawdę odpuściłam. Nie widziałam nic oprócz moich dzieci. Ostatnio jego kochanka zadzwoniła do mnie i zapytała:

Więc co zrobiłaś, żeby go odzyskać? Czy nauczyłeś się tego, czego wcześniej nie umiałaś? Bardzo mnie to rozśmieszyło, jaka była głupia.

Odpowiedziałam jej, że my, które urodziłyśmy dzieci, nie zdradzamy naszych sekretów kobietom, które mają to jeszcze przed sobą.

Pewnie czasem tylko zdrada sprawia, że ​​patrzymy na siebie z zewnątrz i przypominamy sobie, że jesteśmy nie tylko matkami, ale i żonami. Nie wiem, co mnie i mojego męża czeka. Ale nauczyłam się tej lekcji.

Zerknij: Maria Winiarska i Wiktor Zborowski toczyli ten spór od lat. Wyszło na jaw, które z nich miało rację. Wszystko przy okazji 47 rocznicy ślubu

O tym się mówi: Thomas Thurnbichler przekazał najnowsze wieści dotyczące Dawida Kubackiego. Co wiadomo na temat skoczka i jego żony