Jak przypomina portal "Pomponik", od rozstania z Marcinem Hakielem o Katarzynie Cichopek pisze się dużo i często. Po zaskakującym rozwodzie, dużo emocji budził ujawniony romans między aktorką i Maciejem Kurzajewskim, a także konflikt z byłą żoną dziennikarza. Teraz portale plotkarskie i prasa rozpisują się o tańcu Cichopek z Kordianem. Poznajcie szczegóły!

Cichopek nie znika z pierwszych stron gazet

Po tym, jak w marcu ubiegłego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie, nie ma tygodnia, żeby w mediach nie pojawiła się wzmianka o aktorce. Najpierw spekulowano o powodach rozstania pary, potem plotkowano o romansie Cichopek z Maciejem Kurzajewskim.

Stałą obecność w mediach zapewniła Kurzajewskiemu i Cichopek była żona dziennikarza, która chętnie dzieliła się z mediami swoją opinią na temat byłego męża i jego nowej wybranki. Ostatnio prasa rozpisywała się o trudnym spotkaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, które u obojga wzbudziło wiele emocji.

Teraz media rozpisują się o tańcu Katarzyny Cichopek i Kordiana.

Katrzyna Cichopek ruszyła w tany

Jak alarmuje tygodnik "Rewia", w związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego mogą pojawić się nerwowe chwile. Wszystko po tym, jak aktorka ruszyła w tany z Kordianem. Ich wyjątkowy taniec miał miejsce w trakcie jubileuszowego koncertu zespołu muzyka.

"Sunęli z gracją przez parkiet. Widać było, że doskonale się rozumieli. On szeptał jej do ucha, ona uroczo się uśmiechała. Wśród oklasków i złotego konfetti przeżywali tę magiczną chwilę, jakby świat wokół nie istniał" - relajonuje "Rewia".

Tygodnik zdecydował się również zacytować relacje świadków niezwykłego tańca. Nie brakowało głosów, że gdyby Maciej Kurzajewski był na miejscu, z pewnością poczułby się zazdrosny, widząc, jak inny mężczyzna uwodzi jego kobietę.

A wy, co sądzicie o całej sytucji?

To też może cię zainteresować: Na jaw wyszły kulisy rozstania Moniki Richardson i Konrada Wojterkowskiego. Nie doszło do tego z dnia na dzień

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Thomas Thurnbichler przekazał najnowsze wieści dotyczące Dawida Kubackiego. Co wiadomo na temat skoczka i jego żony

O tym się mówi:Nowe informacje na temat 8-letniego Kamila z Częstochowy i jego rodziny. Sprawą zajęły się kolejne instytucje