14 maja upłynie sześć miesięcy od śmierci Jerzego Połomskiego. Niezapomniany wokalista zmarł w wieku 89 lat. Swoje miejsce ostatniego spoczynku znalazł w Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach. Jak dotąd, legenda polskiej sceny muzycznej nie doczekała się jednak pomnika godnego gwiazdy.

Najnowsze zdjęcia grobu Jerzego Połomskiego zdradzają, że mimo braku pięknego nagrobka, grób piosenkarza ozdobiony jest kwiatami przynoszonymi przez wiernych fanów.

Jerzy Połomski został zapamiętany, jako wykonawca hitów, jak “Cała sala śpiewa z nami”, “Nie zapomnisz nigdy”, czy “Bo z dziewczynami”. Niewątpliwie był jednym z kultowych polskich wokalistów lat 60. i 70. XX w., a uznaniem wśród rodaków cieszył się cięgiem aż do śmierci w listopadzie 2022 roku.

Wiadomość o jego odejściu wstrząsnęła Polakami i całym światem show-biznesu, z lwią częścią którego, mieszkał na stałe w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Zdobywca milionów kobiecych serc, odszedł 14 listopada ubiegłego roku.

Póki co, miejsce ostatniego spoczynku gwiazdy wygląda niezwykle skromnie i oszczędnie, jednak dusza artysty może cieszyć się nieprzerwanym uznaniem fanów, którzy nie zapominają o kwiatach, gdy wybierają się w odwiedziny na jego grób.

Jak donosi portal "Goniec", widać tam drewniany krzyż, który ozdobiono portretem piosenkarza. Umieszczono tam również tabliczki z danymi jego i siostry artysty, Jadwigi Pająk. Widok ten mocno rzuca się w oczy, gdyż kontrastuje z pobliskimi, kamiennymi mogiłami.

Dlaczego Waszym zdaniem jest aż tak skromnie?

O tym się mówi ostatnimi czasy: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dali się przyłapać. Byli małżonkowie nie byli w stanie powstrzymać emocji. Polały się łzy

Zerknij też tutaj: Thomas Thurnbichler przekazał najnowsze wieści dotyczące Dawida Kubackiego. Co wiadomo na temat skoczka i jego żony