Wcale mi to nie przeszkadzało, zwłaszcza że ​​na koniec każdego sezonu porządkuję wszystkie rzeczy. Te, które są całkowicie zużyte, wyrzucam, a rzeczy w dobrym stanie oddaję dzieciom bliskich.

Ponieważ nie chciałam daleko dźwigać ciężkich toreb, Teresa chętnie zgodziła się pomóc

Moja mama robiła to samo z moimi rzeczami. Moje ubrania nosiły dzieci krewnych, przyjaciół i sąsiadów. Mama nie zrobiła w domu magazynu starych rzeczy, tylko przekazała je nowym właścicielom.

Swoją drogą bardzo się cieszyłam, gdy starsze siostry dawały mi swoje rzeczy. Naprawdę uwielbiałam przymierzać nowe stroje i tworzyć dla siebie nowe stylizacje. Rzeczy zawsze były doskonałej jakości, zwłaszcza dawane jako prezent.

Jako dorosła, zacząłem robić to samo z niepotrzebnymi rzeczami moich dzieci. Oczywiście oddaję tylko te elementy garderoby, które wyglądają przyzwoicie.

Dla Teresy zebrałam dużo zimowych i wiosennych ubrań, nawet wybrałam buty dobrej jakości. Wśród nich są rewelacyjne kombinezony zimowe, kilka czapek i kilka artykułów z kreskówki Catton. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie elementy są wysokiej jakości i w doskonałym stanie. Wszystkie mamy wiedzą z własnego doświadczenia, jak szybko dzieci rosną, więc elementy garderoby nigdy nie są zbędne.

Dla Teresy zbierałam nie tylko ciuchy, ale także wszelkiego rodzaju zabawki i książki

Kobieta zabrała wszystko. Potem spotkałyśmy się dzień później na placu zabaw. Ale to, co mi powiedziała, wprawiło mnie w osłupienie. Teresa z niezadowoleniem w głosie twierdziła, że ​​nic nowego nie włożyłam do rzeczy dla jej dziecka. Oczywiście potwierdziłam, że moje dzieci nosiły, ale mój spokojny ton rozgniewał Teresę jeszcze bardziej.

Zaniemówiłam. Na początku chciałam jej powiedzieć, że nigdy nie dałabym nikomu ubrań dziecięcych, które są zniszczone, a na pewno nie takie, które dopiero kupiłam własnym dzieciom. Potem stwierdziłam jednak, że nie mam obowiązku tłumaczenia się komukolwiek.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Z życia wzięte. Przez cały rok marzyłam o urlopie w ciepłych krajach. Zamiast mnie, poleciała teściowa

Zerknij: Wzrosła wysokość jednego z dodatków wypłacanych przez ZUS. Do wzięcia jest ponad 550 złotych. Komu przysługują pieniądze