Zadbana kobieta to również piękna kobieta. Stylista Ruslan Tatyanin jest tego pewien. Artysta nie męczy się potwierdzaniem swojej teorii poprzez podkreślanie piękna kobiet w każdym wieku.

Niezwykłe wyczucie stylistyczne widać gołym okiem

Ponadto Ruslan Tatyanin współpracuje z popularnym i poczytnym magazynem, biorąc pod urodową opiekę wszelkiej maści gwiazdy ze świata show-biznesu.

Stylista ma własny profil na Instagramie, na którym często publikuje niewiarygodnie spektakularne przemiany zmęczonych kobiet w prawdziwe królowe.

Dziś pokażemy Wam przemianę 60-letniej klientki. Ruslan wybrał dla niej odpowiedni makijaż, aby ukryć zmarszczki i nadać jej skórze blask i świeży wygląd. Dopięty na ostatni guzik wizerunek, dodał modelce szyku i pewności siebie, co potęguje atrakcyjność kobiety.

Mistrz z powodzeniem podkreślił naturalne piękno modelki, jej oczy rozbłysły i uwidoczniono ciekawe rysy. Rusłan również dokładnie wybrał stylizację, opierając się na właściwym doborze produktów do urody i cery modelki.

Nieznaczne strzyżenie nadało włosom zwiewności, lekkości i frywolności, które nie są przecież zakazane nawet po skończeniu 100 lat!

Co sądzicie o tej metamorfozie? Wygląda na to, że warto czasem oddać się w ręce prawdziwego miłośnika wszelkich technik stylizacyjnych, aby zobaczyć siebie w zupełnie nowym świetle!

Zerknij: Popularny w sieci duchowny mówi o Pierwszych Komuniach Świętych. Stawia sprawę jasno. "Trzeba to uciąć"

O tym się mówi: Sławomir Świerzyński usłyszał wyrok. W tle wykorzystanie wizerunku Jana Pawła II. O co dokładnie chodzi