Jak podaje portal "Pomponik", Anna Bardowska, uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zdradziła, jakie są jej wydatki na wyżywienie. Poznajcie szczegóły!

Anna Bardowska w stałym kontakcie z fanami

Anna Bardowska poznała swojego męża na planie programu "Rolnik szuka żony". Ona i Grzegorz Bardowski szybko znaleźli wspólny język i zdecydowali, że chcą razem iść przez życie. Kobieta zdecydowała się porzucić pracę i pomóc swojemu ukochanemu w prowadzeniu gospodarstwa. Jest też niezwykle aktywna w mediach społecznościowych.

To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieliła się szczegółami dotyczącymi budowy ich wymarzonego domu. Bardowska dzieli się również przepisami kulinarnymi. Dość często organizuje też serie pytań i odpowiedzi. W jednej z ostatnich opowiedziała szerzej o swoich wydatkach na produkty spożywcze.

Anna Bardowska/YouTube @Ania Bardowska
Anna Bardowska/YouTube @Ania Bardowska
Anna Bardowska/YouTube @Ania Bardowska

Anna Bardowska o wydatkach na jedzenie

Anna Bardowska została zapytana przez fankę o to, ile "mniej więcej wydaje na zakupy spożywcze". Rolniczka przyznała, że trudno jej powiedzieć, by po chwili dodać, że około 400-600 złotych.

"Ciężko powiedzieć... Myślę, że 400-600 zł. Raz mniej, raz więcej... Czasami kupuję coś na zapas np. mięso, które dzielę na porcje i zamrażam... Chemia to kolejny temat" - dodała Bardowska. Jak łatwo wyliczyć miesięczny koszt zakupów spożywczych przez cztery tygodnie to około 2 tysiące złotych. Do tego trzeba doliczyć wydatki na inne potrzeby i rachunki.

Anna Bardowska odpowiada na pytania fanów/Instagram @Anna Barodowska
Anna Bardowska odpowiada na pytania fanów/Instagram @Anna Barodowska
Anna Bardowska odpowiada na pytania fanów/Instagram @Anna Barodowska

Zaskoczyła was wysokość wydatków Bardowskich?

To też może cię zainteresować: Kolejne niepokojące doniesienia na temat małżeństwa księcia Williama i księżnej Kate. Padły mocne zarzuty pod adresem następcy tronu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Antek Królikowski nie zostawił bez komentarza słów Miśka Koterskiego na swój temat. Padły mocne zarzuty

O tym się mówi: Karolina Pisarek nie przebiera w słowach. Nie zostawiła na Michale Wiśniewskim suchej nitki. "Chciał wyjść na bohatera w świecie mediów"