Jak przypomina portal "Pomponik", jedyny syn Krzysztofa Krawczyka i wdowa po artyście od dawna są na wojennej ścieżce. Junior, który miał zostać całkowicie pominięty w testamencie, walczy przed sądem o część spadku. W tej walce wspiera go m.in. Marian Lichtman, który przekonuje, że jego zmarły przyjaciel zawsze zastrzegał, że nie zostawi swojego jedynaka bez pieniędzy. I choć Ewa Krawczyk zapewnia, że chce pomóc pasierbowi, Junior w to nie wierzy. Przyznał, że przeraził go ostatni gest Ewy Krawczyk. O czym mowa?

Krzysztof Krawczyk Junior nie kryje żalu do macochy

Jedyny potomek Krzysztofa Krawczyka kilka miesięcy przed śmiercią swojego ojca, nie miał z nim kontaktu. Junior w rozmowie z "Uwagą!" TVN przekonywał, że zadbała o to jego macocha. Po odejściu piosenkarza Ewa Krawczyk miała poradzić pasierbowi, żeby zrezygnował z roszczeń do spadku, to dostanie trochę pieniędzy.

Junior nie zdecydował się przyjąć propozycji i przed sądem podważył testament ojca wykluczający go z dziedziczenia. Trudno się dziwić synowi Krzysztofa Krawczyka, że stara się walczyć o pieniądze. Po wypadku samochodowym, któremu uległ, podróżując z ojcem, cierpi na padaczkę, która uniemożliwia mu znalezienie stałej pracy.

Oświadczenie Ewy Krawczyk zmroziło krew w żyłach Juniora

Ewa Krawczyk w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że myśli o synu swojego zmarłego męża. Dowodem na to ma być dość zaskakujący gest, na jaki się zdobyła.

"Myślę o Krzysiu i dlatego dla niego również zarezerwowałam miejsce obok ojca. Załatwiłam kwaterę zaraz za naszym grobem. Jeśli tylko będzie chciał, to miejsce jest dla niego" - powiedziała w wywiadzie dla wspomnianego tabloidu.

Krawczyk Junior przyznał, że nie ma wątpliwości, że gest jego macochy to życzenia, które płyną z pełni ich serca. W rozmowie z "Faktem" Krzysztof Igor stwierdził, że nie spieszy mu się do grobu i nie zamierza komentować sprawy.

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Info-Fakty
Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Info-Fakty
Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Info-Fakty

Junior zaapelował do wszystkich, żeby nie kupowali książki "Sława zniesławia. Rozmowa rzeka", bo jak przekonuje, znajduje się tu wiele kłamstw dotyczących jego rodziców. Poprosił, żeby "nie kupować tej książki, by nie pomagać ostatniej żonie mojego taty i menadżerowi w ich, wybielaniu i wzbogacaniu się na mojej krzywdzie".

A wy, co sądzicie o geście Ewy Krawczyk?

To też może cię zainteresować: Pan młody i jego mama wyszli na parkiet. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się po chwili. Reakcja panny młodej podbiła sieć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia Tomasza Stockingera. Aktor trafił do szpitala. Konieczna była operacja

O tym się mówi:Zapadł wyrok w sprawie Maryli Rodowicz. O co poszło