Jak przypomina portal "Jastrząb Post", relacje księcia Harry'ego z ojcem i resztą rodziny nie są najlepsze. To pokłosie bezpardonowego ataku, jaki młodszy syn Karola III przypuścił wspólnie ze swoją żoną na monarchię. Wszyscy mają nadzieje, że spór uda się zażegnać. Czy krokiem ku temu była telefoniczna rozmowa, którą książę Harry odbył ze swoim ojcem?

Koronacja Karola III zbliża się wielkimi krokami

6 maja bieżącego roku będzie miała miejsce koronacja Karola III. Na wydarzeniu pojawi się wiele osób znanych z pierwszych stron gazet. W koronacji weźmie udział książę Harry, który pojawi się w Wielkiej Brytanii bez swojej żony Meghan Markle i dwójki ich dzieci. Sussexowie długo zwlekali z ostateczną decyzją, co było szeroko komentowane w mediach.

Jedna z ekspertek od brytyjskiej monarchii, Afua Hagan stwierdziła, że Meghan Markle nie zdecydowała się na przylot, bo chciała uniknąć krytyki. Amerykanka ma świadomość, że każdy jej krok byłby szeroko komentowany. Nie ma złudzeń, że zostałyby jej wytknięte wszystkie błędy.

"Ludzie nie będą mogli z niej kpić. To jeden z powodów, dla których nie chciała się pokazywać" - stwierdziła Hagan.

Książę Harry i Meghan Markle/ YouTube @Dla Ciekawskich
Książę Harry i Meghan Markle/ YouTube @Dla Ciekawskich
Książę Harry i Meghan Markle/ YouTube @Dla Ciekawskich

Książę Harry zatelefonował do swojego ojca

"Women's Day" donosi, że obecność Harry'ego na koronacji niespecjalnie ucieszyła wielu członków rodziny królewskiej, którzy nie mogą Sussexowi wybaczyć tego, jak potraktował monarchię. Znacznie cieplejsze mają być uczucia Karola III, którego telefon od syna, w którym potwierdzał obecność na koronacji, doprowadził do łez.

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom w trakcie rozmowy król Karol III miał zapewnić swojego syna, że "kocha go bez względu na wszystko". "Women's Day" wskazuje, że monarcha odetchnął z ulgą, że zakończył się wreszcie czas oczekiwania na ostateczną decyzję syna.

Król Karol III, książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich
Król Karol III, książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich
Król Karol III, książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich

A wy, co sądzicie o obecności księcia Harry'ego na koronacji ojca i nieobecności na wydarzeniu jego żony?

To też może cię zainteresować: Popularny jasnowidz nie ma wątpliwości. Zaćmienie słońca odkryje wiele tajemnic. "To będzie koniec świata, jaki znamy"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mieszkanka jednego z bloków znalazła list od oburzonych sąsiadów. Poszło o suszoną przez kobietę bieliznę

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia Stana Borysa. Muzyk usłyszał od lekarzy porażającą diagnozę. Konieczny był zabieg