Jak przypomina portal "Super Express", Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nieco ponad rok temu poinformowali w mediach społecznościowych o swoim rozstaniu. Para rozwiodła się, ale nadal łączą ich dzieci. W minioną środę byli małżonkowie spotkali się przy okazji wywiadówki w szkole dzieci. Tabloid donosi, że oboje mieli nietęgie miny. Miało też dojść między nimi do kłótni.

Rozstanie w zgodzie?

Kiedy w marcu ubiegłego roku pojawiła się informacja o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, ich fani przecierali oczy ze zdumienia. Para przez lata uchodziła za idealną i ostatnią rzeczą, jakiej się spodziewano, było rozstanie. Od razu zaczęto spekulować, że powodem musiała być zdrada. Jak się później okazało, to aktorka znalazła nową miłość.

Choć Hakiel nie krył rozgoryczenia zdradą partnerki, udało im się dojść do porozumienia i rozstać w zgodzie. Para jeszcze przed rozwodem porozumiała się co do opieki nad dwójką ich dzieci, a także podziału majątku. Wydawać by się mogło, że czas leczy rany, ale jak widać, nie wszystko między byłymi małżonkami zostało wyjaśnione.

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek/YouTube @Jastrząb Post
Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek/YouTube @Jastrząb Post
Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek/YouTube @Jastrząb Post

W ostatnią środę Cichopek i Hakiel spotkali się przy okazji wywiadówki w szkole. Do placówki przyszli osobno, ale opuścili ją wspólnie. Jak wskazywały ich miny, nie było im szczególnie do śmiechu.

Kłótnia przed szkołą

Jak relacjonuje tabloid, byli małżonkowie odeszli na bok, żeby coś ze sobą omówić. W pewnym momencie Katarzyna Cichopek miała wyciągnąć telefon i pokazywać coś na nim byłemu partnerowi. Oboje wyglądali na mocno poruszonych. Z trudem panowali nad emocjami.

Dziennikarze "Super Expressu" poprosili tancerza o komentarz. Marcin Hakiel odniósł się w dość dyplomatyczny sposób.

"Wychowanie dzieci na dwa domy wymaga zrozumienia i współpracy. Czasem trzeba pójść na kompromis dla dobra dzieci" - powiedział.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Zawód Danuty Martyniuk może być dla wielu osób zaskoczeniem. Czy zajmowała się żona króla disco polo w przeszłości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. 24-letni mężczyzna poślubił 61-letnią seniorkę. Planują powiększyć rodzinę. Czy ten związek przetrwa

O tym się mówi: Prawda o małżeństwie księcia Williama i księżnej Kate ujrzała światło dzienne. "To nie jest małżeństwo idealne"