Jak przypomina portal "Goniec", małżeństwo księcia Williama i księżnej Kate postrzegane jest jako idealne, choć co rusz w mediach pojawiają się plotki, że para przechodzi kryzys. Były biograf rodziny królewskiej przekonuje, że nie powinniśmy ulegać pozorom i wierzyć w to, że przedstawiany nam przez następcę tronu obrazek, jest prawdziwy.

Zgrany duet

Brytyjczycy pokochali księcia Williama i księżną Kate. Wydają się wyjątkowo dobrze dobraną parą. Zawsze wiedzą, jak się zachować i nie stają się bohaterami skandali. I nawet jeśli w mediach pojawiają się doniesienia, że ich małżeństwo przeżywa kryzys, wielu wkłada te doniesienia między bajki.

Następca tronu i jego żona aktywnie angażują się w różnego rodzaju przedsięwzięcia na rzecz monarchii, chętnie spotykając się z poddanymi. Były biograf brytyjskiej rodziny królewskiej apeluje, żeby nie dawać wiary idealnemu wizerunkowi małżeństwa księcia Williama, bo nie ma on zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.

Prawda o małżeństwie księcia Williama i księżnej Kate

Tom Quinn, były biograf rodziny Windsorów w rozmowie z brytyjskim portalem "Express" zdradził, że małżeństwo następcy tronu nie jest tak idealne, jak może się wydawać. Powołując się na osobę pracującą w pałacu Kensington, zdradził, że pomiędzy Williamem a Kate dochodzi do kłótni, które bywają "bardzo burzliwe", a ich małżeństwo "nie jest idealne".

Jednocześnie wskazał, że para doskonale zdaje sobie sprawę, że nie mogą wynosić swoich sporów poza mury zajmowanej przez nich posiadłości. Nawet jeśli w ich małżeństwie nie wszystko gra, w trakcie oficjalnych wystąpień nie dają tego po sobie poznać.

Quinn wskazuje, że książę William dobrze przyswoił sobie dewizę swojej babci i stara się ją kultywować. "Nigdy nie narzekaj, nigdy się nie tłumacz i zachowaj milczenie nawet w obliczu największych kryzysów" - tak brzmiało wspomniane motto królowej.

A wy, jak postrzegacie małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama?

To też może cię zainteresować: Zawód Danuty Martyniuk może być dla wielu osób zaskoczeniem. Czy zajmowała się żona króla disco polo w przeszłości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. 24-letni mężczyzna poślubił 61-letnią seniorkę. Planują powiększyć rodzinę. Czy ten związek przetrwa

O tym się mówi:Naukowiec dokonał spektakularnego odkrycia. Dostrzegł coś, czego nie widział wcześniej nikt inny