Faktem jest, że wybrał na żonę kobietę, która miała wówczas 61 lat. Żona była w tym samym wieku co jego ojciec. Rodzice Jacka również dowiedzieli się o ślubie syna i wieku jego narzeczonej w niecodzienny sposób, gdy zobaczyli zdjęcia z miesiąca miodowego pary na jego Instagramie.

Wieloletni związek uhonorowali ślubem. Wszystko wbrew rodzinie

@kingqurannewpage She got the best 🧠 @oliver6060 #onlyinmycalvins #PringlesCanHands #TalkingTree

„Moja rodzina nie rozumie, że znalazłem swoje szczęście”, Jack objaśnił subskrybentom negatywną reakcję swojej rodziny. Większość subskrybentów stanęła po stronie rodziców młodzieńca: „Czy naprawdę nie ma w pobliżu młodych dziewcząt?”, „Kobieta wygląda nie tylko na starszą od męża, ale nawet starszą niż jej wiek w dowodzie”.

@kingqurannewpage I love watching and making movies with you @oliver6060 #MoveWithTommy #takeaNAIRbreak #wap #xyzbca #fyp ♬ original sound - Ben Reid

Byli też tacy, którzy wspierali nowożeńców: „Ciekawa para, wyglądają na szczęśliwych”, „Wygląd jest daleki od najistotniejszego, ważne, aby dobrze się razem czuli”.

Para, którą dzieli około 37 lat różnicy, niedawno zawiązała węzeł podczas bliskiej ceremonii po 8 latach randkowania. Filmy ze ślubu zostały udostępnione na TikToku. Według pary, gdy przesyłali filmy taneczne, Cheryl była trollowana za jej niezbyt dobre umiejętności taneczne.

I wtedy McCain przyszedł jej na ratunek i powoli, z biegiem czasu, zaczął sugerować, że jest nią romantycznie zainteresowany, kiedy weszli w związek. Jednak para była stale trollowana na platformach społecznościowych – wielu określało Cheryl jako „babcię” McCaina.
Czy uważasz, że takie małżeństwa są skazane na niepowodzenie, czy odwrotnie, małżonkowie będą szczęśliwi? Pamiętajmy, że planują powiększyć rodzinę!

O tym się mówi: To, co wydarzyło się w jednym z kościołów w Wielki Piątek, wprawiło wiernych w osłupienie. Z oczu Maryi popłynęły łzy

Zerknij: TVP po raz kolejny dało popis. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Ten wywiad zapamiętają na zawsze