Jak podaje portal "Pomponik", TVP nie ma w ostatnim czasie szczególnie wielkiej renomy. Nie raz, nie dwa wytykano publicznemu nadawcy błędy i wskazywano absurdy. Wielu osobom wydawało się, że stacja nie może już niczym zaskoczyć, a jednak po raz kolejny się udało. Ten wywiad widzowie zapamiętają na długo. Poznajcie szczegóły!

Widzowie oniemieli

Któż z nas nie słyszał o tym, że w wigilijną noc nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem. Okazuje się, że dla TVP są w stanie zrobić to również przy innych okazjach. Wielu widzów widząc ten wywiad, z pewnością przecierało oczy ze zdumienia, nie dowierzając własnym zmysłom. Choć stacja już nie raz dała popis, tego mało kto się spodziewał.

Już wszyscy przywykliśmy do pasków w "Wiadomościach" i emitowanych tam materiałów. Niewielu z nas zdziwi się, widząc gwiazdę disco polo w programie "Sprawa dla reportera". A jednak publiczny nadawca po raz kolejny udowodnił, że potrafi zaskoczyć.

W programie "Rola życia", Laura Łącz przeprowadziła dość zaskakujący wywiad, w którym jej rozmówcą był pies!

Wywiad z psem

Audycja prowadzona przez Laurę Łącz ma przybliżać widzom kulturę, rozumianą jako film i teatr. Gośćmi aktorki było wielu znanych i lubianych artystów. W jednym z odcinków pojawił się pies znany widzom z serialu "Komisarz Alex". Owczarek chętnie odpowiadał prowadzącej na zadawane mu pytania, a cała rozmowa trwała aż 20 minut.

Warto wspomnieć, że odcinek został wyemitowany 1 kwietnia, więc należy go traktować, jako formę primaaprilisowego żartu. "Spośród plejady pisowskich gwiazd zapraszanych do TVpropaganda ten nieliczny gość nie wywołał u mnie obrzydzenia i nieprzyjemnych emocji" - pisali internauci w komentarzach.

A wy, co sądzicie o tym dowcipie stacji?

To też może cię zainteresować: Tomasz Lis pochwalił się nową partnerką. Wiadomo, czym zajmuje się ukochana dziennikarza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz Komenda w ogniu krytyki. Dlaczego nie płaci alimentów na dwuletniego syna mimo milionowego odszkodowania

O tym się mówi: Ewa Bilan-Stoch udzieliła szczerego wywiadu. "Zaliczyłam niezłą wpadkę". O co dokładnie chodzi