Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Tomasz Lis długo nie chwalił się nową ukochaną. Zrobił to dopiero przy okazji minionych Świąt Bożego Narodzenia. Wiadomo, kim jest ukochana dziennikarza i czym się zajmuje.

Tomasz Lis nie tylko zawodowo

Przez lata Tomasz Lis uznawany był za jednego z najlepszych, a nawet za najlepszego polskiego dziennikarza. Cieszył się autorytetem i sympatią widzów. Niestety w ostatnim czasie jego reputacja mocno ucierpiała. Po tym, jak został zwolniony z funkcji redaktora naczelnego w "Newsweeku", pojawiły się informacje o jego niewłaściwym zachowaniu wobec podwładnych.

Takie samo zainteresowanie, jak aktywność zawodowa Tomasza Lisa budzi jego życie prywatne. Pierwszą żoną dziennikarza była Kinga Rusin, z którą doczekał się narodzin dwóch córek. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu, a kolejną wybranką Lisa była Hanna Smoktunowicz. Niestety i ta relacja zakończyła się rozwodem.

W minione Boże Narodzenie Tomasz Lis pochwalił się nową ukochaną. "Lis i Monia Lisa życzą Wesołych Świąt" - napisał dziennikarz, publikując zdjęcie z ukochaną.

Kim jest obecna partnerka Tomasza Lisa?

Nową wybranką Tomasza Lisa jest Monika Urbańczyk. Kobieta nie ma żadnego związku z mediami w przeciwieństwie do dwóch poprzednik małżonek Lisa. W mediach można znaleźć informację, że jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego, "mistrzynią kick-boxingu oraz instruktorką pływania i fitnessu".

Obecnie realizuje się w roli trenerki rozwoju osobistego i ekspertką dbającą o "jedność duszy i ciała". Na jej instagramowym profilu znajdziemy różnego rodzaju ćwiczenia, które łączą w sobie "tai-chi, qigong, jogę i chińską kaligrafię".

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Marian Lichtman nie zostawił suchej nitki na Ewie Krawczyk. Stawia mocne zarzuty wobec wdowy po Krzysztofie Krawczyku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Fani Dawida Kubackiego mocno zaniepokojeni. Trudne doświadczenia ostatnich tygodni mocno odbiły się na skoczku

O tym się mówi: Zaskakujące słowa Krzysztofa Jackowskiego. "Gdyby Wielkanoc była dwa dni później". Czego dotyczy najnowsza przepowiednia jasnowidza