Jak podaje portal "Pomponik", Teresa Lipowska przed świętami znalazła czas, żeby odwiedzić swoich przyjaciół i znajomych korzystających z opieki Domu Artystów Weteranów Drogowych w Skolimowie. Wizyta mocno ją poruszyła i skłoniła do smutnej refleksji. O co dokładnie chodzi?

Teresa Lipowska pojawiła się w Domu Artystów Scen Polskich w Skolimowie

Teresa Lipowska wzięła udział w przedświątecznym spotkaniu w skolimowskiej placówce. Nie zabrakło pysznych dań, kojarzących się z Wielkanocą, świątecznych życzeń oraz wspólnych śpiewów.

Aktorka nie ukrywa, że chętnie odwiedza swoich kolegów po fachu, wśród których ma wielu przyjaciół. Niestety ze smutkiem zauważyła, że część z nich już odeszła, a część mocno podupadła na zdrowiu. Nie koncentruje się jednak na tym, starając się skupiać na pozytywnych wspomnieniach i cudownych zdarzeniach, jakie wciąż mogą wspominać z tymi, którzy żyją.

Teresa Lipowska/YouTube @ Wideoportal
Teresa Lipowska/YouTube @ Wideoportal
Teresa Lipowska/YouTube @ Wideoportal

Aktorka nie kryje rozżalenia

Teresa Lipowska przyznała, że wizyta w Skolimowie mocno ją poruszyła. Przy okazji świątecznych życzeń, podzieliła się dość smutnym przemyśleniem na temat współczesnych rodzin. Zwróciła uwagę, że wciąż jest wielu seniorów, którzy Wielkanoc spędzają z dala od swoich rodzin, sami w domu lub w ośrodkach opieki.

Zwróciła uwagę, że wiele rodzin spędza święta z dala od siebie. "Teraz te rodziny się bardzo rozpadają, jeden na Seszele, a drugi na Karaiby, prawda?" - powiedziała Lipowska, nie kryjąc, że wszystko idzie w niezbyt dobrym kierunku.

Teresa Lipowska/YouTube @Superstacja
Teresa Lipowska/YouTube @Superstacja
Teresa Lipowska/YouTube @Superstacja

Mimo wszystko życzyła, żeby to "jajeczko było z dziećmi, wnukami i najbliższymi. Uśmiechajcie się. Przychodzi wiosna i będzie cudownie".

Zgadzacie się ze spostrzeżeniem aktorki?

To też może cię zainteresować: Adam Niedzielski stawia sprawę jasno. Eksperyment medyczny w krakowskim szpitalu powinien zostać jak najszybciej zakończony

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To jeden z częściej popełnianych grzechów. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że go popełniają. O czym mowa

O tym się mówi: Adam Małysz złożył deklarację w sprawie Dawida Kubackiego. Czego dokładnie dotyczyła