Jak utrzymują jego matka i jeden z braci, a także Anna, zachowanie byłego skazańca od dawna pozostawiało wiele do życzenia. Można się zacząć zastanawiać, dlaczego mówią o tym dopiero teraz, gdy stracili z nim kontakt.

Krewni Tomasza Komendy coraz aktywniej informują media o tym, jak ich zawiódł

Jak donoszą media, Anna poinformowała o nieodpowiedzialnym i agresywnym zachowaniu Tomasza Komendy, o awanturach i braku kontroli nad gniewem. Żaliła się też, że ojciec jej dziecka nie dokłada się finansowo do wychowania syna, mitrężąc jednocześnie pieniądze na własne przyjemności i balowanie ze znajomymi.

Niezwykle aktywnie o swoim rozczarowaniu krewnym, mówią też jego matka i jeden z braci. Opowiadają o jego zmianie zachowania wobec osób, które nie odwróciły się od niego, gdy inni wierzyli, że jest zbrodniarzem. “Jastrzab Post” donosi o słowach Teresy Klemańskiej, która uważa znajomych Tomasza za złych doradców.

Wtóruje jej syn Krzysztof, który uważa, że są świadkami upadku jego brata. Utrzymują, że Tomasz otoczył się złymi doradcami, którzy znikną z jego życia, gdy tylko skończą się mu pieniądze. Ich zdaniem, osoby z obecnego otoczenia ich krewniaka widzą w nim jedynie bankomat. Krzysztof Klemański poruszył też temat byłej partnerki Tomasza, Anny, która jego zdaniem miała za zadanie odciągnięcie Tomasza od troszczącej się jego losem rodziny.

źródło: YouTube/Superwizjer TVN

W jednym z wywiadów, nie zostawił suchej nitki na bracie i jego otoczeniu - Była częścią planu, aby odciągnąć Tomka od osób, które nie widzą w nim bankomatu, a brata i syna. […] Wszyscy, którzy o niego walczyli, to zło. No cóż, jeszcze usłyszymy o Tomku, bo to dopiero początek jego upadku. Gdy się obudzi, będzie sam. Już jest sam, bo wkoło niego pozostali tylko świetni aktorzy, którzy znikną, gdy skończą grać spektakl. Raz zniszczyli mu życie ludzie z wymiaru sprawiedliwości. Teraz robią to ludzie z najbliższego otoczenia - stwierdził.

Co sądzicie o wywiadach, jakich udzielają krewni Tomasza?

Zerknij: Z życia wzięte. Moja teściowa jest w ciąży. Ma już 50 lat. Jestem przeciwna tej ciąży

O tym się mówi: Elżbieta Jaworowicz pozwoliła sobie na ocenę Jolanty Kwaśniewskiej. Co dziennikarka miała do powiedzenia na temat byłej pierwszej damy