Gdy media zaczęły rozpisywać się na temat relacji, w jaką weszła 18-letnia celebrytka z 26-letnim twórcą piosenek, opinia publiczna rozpoczęła intensywną debatę o zagrożeniach związanych z sytuacją opisaną przez samą wokalistkę.

Wielu internautów ostro wypowiada się w mediach społecznościowych pod informacjami związanymi z aktualnym życiem prowadzonym przez Roxie Węgiel. Ich zdaniem 18-latka wciąż jest dzieckiem, a świat show-biznesu skutecznie odbiera jej dzieciństwo i umiejętność racjonalnego oceniania sytuacji.

Co powiedziała o małym Williamie?

Przed kilkoma miesiącami młodziutka artystka poinformowała, że związała się z 26-letnim autorem piosenek Kevinem Mglejem. Pierwszy problem, jaki dostrzegają internauci, jest różnica wieku między nimi, a kolejny problem tkwi ich zdaniem w przeszłości mężczyzny, który ma syna z poprzedniego związku.

Jak się dowiedzieliśmy z medialnych doniesień, para poznała się przy okazji współpracy nad najnowszym albumem Roxany. W wywiadzie przyznała, że Kevin stał się dla niej ogromnym wsparciem i bezpieczną przystanią.

Zaznaczyła, że pierwszy raz w życiu, czuje taką pewność relacji. Teraz media donoszą o tym, co piosenkarka przekazała po spotkaniu z synem swojego partnera. W nagraniu słychać, że celebrytka zdołała nawiązać nić porozumienia z chłopcem, a ich relacja nie dobrze rokuje - [...] bardzo dobrze, wydaje mi się, że się zaprzyjaźniliśmy i mamy taką dobrą relację [...] - zapewniała dziennikarkę, opowiadając o małym Williamie.

W Internecie zawrzało od krytycznych uwag do rodziców artystki, którzy ich zdaniem powinni wpłynąć na dziewczynę i zabronić jej relacji z osiem lat starszym mężczyzną, który ma dziecko z inną kobietą.

Co sądzicie o tej aferze?

Zerknij: Z życia wzięte. Muszę opiekować się obcą kobietą. Jej wnuczka już maj jej dosyć

O tym się mówi: Teresa Lipowska opowiedziała, czego doświadcza w ostatnim czasie. "To są minusy popularności"