Jak podaje portal "Super Express", Małgorzata Rozenek-Majdan padła ofiarą oszustów. O całej sytuacji celebrytka poinformowała w mediach społecznościowych. Żona Radosława Majdana nie kryła oburzenia tym, że oszuści wykorzystali jej synów. Poznajcie szczegóły!

Małgorzata Rozenek-Majdan nie kryła oburzenia

Nie ulega wątpliwości, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd. Jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się szczegółami zarówno swojego życia zawodowego i prywatnego. "Perfekcyjna pani domu" budzi skrajne emocje, ale z pewnością nawet przeciwnicy gwiazdy nie życzyli jej tego, co ją spotkało.

O całej sytuacji prowadząca "Dzień dobry TVN" opowiedziała w swoich mediach społecznościowych. Okazało się, że Małgorzata Rozenek-Majdan padła ofiarą oszustów, którzy wykorzystali wizerunki trójki jej synów.

Rozenek-Majdan padła ofiarą oszustów

Na swoim profilu na Instagramie Małgorzata Rozneke-Majdan prosiła swoich wielbicieli o czujność. Ważne, żeby unikali wchodzenia w podejrzane linki. "Te informacje to oszustwo. Niczego nie polecam i nie klikajcie w te linki. Profile wykorzystują wizerunek mój i moich dzieci, dlatego prośba o zgłaszanie ich. To wszystko FAKE. Zgłaszajcie te profile" - prosiła.

Podkreśliła, że jeśli coś poleca i rekomenduje, robi to tylko na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych, nie wykorzystując do tego innych platform. Zachęciła do ostrożności.

Małgorzata Rozenek/YouTube @tvnpl
Małgorzata Rozenek/YouTube @tvnpl
Małgorzata Rozenek/YouTube @tvnpl

Rozenek-Majdan przyznała, że ona i jej bliscy padają ofiarami wykorzystania ich wizerunku dość regularnie. Prezenterka dodała, że za każdym razem zgłasza tego rodzaju przestępstwa policji.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Piotr Żyła opowiedział o poważnych problemach ze zdrowiem, jakie go dotknęły. "Nigdy nie byłem tak chory"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Muszę opiekować się obcą kobietą. Jej wnuczka już maj jej dosyć

O tym się mówi: Teresa Lipowska opowiedziała, czego doświadcza w ostatnim czasie. "To są minusy popularności"