Pierwsza dama obchodzi urodziny.

Agata Duda kończy 51 lat

Agata Duda piastuje stanowisko pierwszej damy od 2015 roku. Od tamtej pory znają ją wszyscy. Małżonka prezydenta w niedzielę 2 kwietnia świętuje 51. urodziny.

Pierwsza dama przyszła na świat 2 kwietnia 1972 roku, dziś obchodzi 51 urodziny. Agata Duda i Andrzej Duda są małżeństwem już od 25 lat. Małżonkowie poznali się w nastoletnim wieku. Chodzili wówczas do liceum. Jak przyznają nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Strzała amora trafiła ich później.

Andrzej Duda kiedyś opowiedział o tym, jak wglądało ich spotkanie. Chodzili razem na tance i do kina.

Młodszy brat pierwszej damy przytoczył za to zabawną anegdotę z początków ich związku. Brat pierwszej damy opowiedział o tym, jak poznał swojego przyszłego szwagra. Jak zdradził, zawsze kiedy Andrzej odwiedzał Agatę, ten podsłuchiwał pod drzwiami. Mógł przesiadywać tam godzinami tylko po to, żeby dowiedzieć sie co oni tam robią. Pewnego razu jednak zasnął i przewrócił sie na drzwi, które były z dykty. Tak poznał swojego przyszłego szwagra.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Kobieta przez wiele lat pracowała za granicą. Kiedy wróciła, życie zamieniło się w koszmar