Jak przypomina portal "Pomponik", w środę 29 marca na profilu Antka Królikowskiego pojawiły się intymne nagrania Joanny Opozdy. Filmy i zdjęcia szybko zniknęły z relacji na Instagramie, a aktor wydał oświadczenie, że nie miał z wyciekiem materiałów nic wspólnego, a jego konto w mediach społecznościowych zostało zhakowane. Oświadczenie wydała też mama Antka Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Zdecydowała się na jeszcze jeden gest. Jaki?

Walka między byłymi partnerami nadal trwa

Joanna Opozda i Antek Królikowski w świetle prawa są nadal małżeństwem. Zaczęło się od zdrady, której aktor miał się dopuścić, kiedy Joanna Opozda była w ciąży z ich synkiem. Od dobrych kilku miesięcy małżonkowie przerzucają się w sieci oskarżeniami, publicznie piorąc brudy.

Kolejna odsłona ich medialnej wojny miała miejsce w środę 29 marca późnym wieczorem. To właśnie wtedy na instagramowym profilu Antka pojawiły się prywatne nagrania i zdjęcia Joanny Opozdy, które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego. Aktor zapewnia, że nie ma z wyciekiem nic wspólnego, podkreślając, że jest to dzieło hakerów.

Jakby tego było mało, nagrania opatrzono podpisem, że Joanna Opozda miała stosować przemoc wobec męża i jest "chora psychicznie".

Relacja Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda
Relacja Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda
Relacja Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda

Zdruzgotana Opozda poprosiła o pomoc teściową. "Proszę cię, zatrzymaj swojego syna, już dosyć. Proszę, zrób to ze względu na swojego wnuka, dobrze wiesz, że Vini ma tylko mnie" - zaapelowała do Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie. Na tym jednak nie poprzestała

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w czwartek 30 marca wydała w mediach społecznościowych oświadczenie dotyczące afery z wyciekiem zdjęć. Podkreśliła, że nie zamierza komentować sprawy, dla dobra swojego wnuka. Przypomniała, że jej syn i jego żona są dorośli i sami muszą załatwiać swoje sprawy.

Ostrowska-Królikowska zastrzegła, że nie zamierza komentować zachowania syna, ale jak donosi "Pomponik" przestała obserwować jego profil w mediach społecznościowych.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Joanna Opozda zwraca się do Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Padły bardzo szczere słowa. Pilny apel

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kuba Wojewódzki zwrócił się do Agnieszki Chylińskiej. Co miał jej do powiedzenia tym razem

O tym się mówi: Cicha spowiedź praktykowana jest w wielu kościołach. Czy rewolucja w sakramencie pokuty dotrze także do Polski. Kapłan rozwiewa wątpliwości