Jak przypomina portal "Pomponik", Kuba Wojewódzki zasiadał niegdyś w jury programu "Mam Talent", gdzie oceniał występy uczestników wspólnie z Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak. Ostatnio show-man postanowił podzielić się kulisami swojego odejścia z programu, oskarżając swoje dawne koleżanki o brak lojalności. Jego wypowiedź nie przeszła bez echa. Wojewódzkiemu mocno odpowiedziała Chylińska. Teraz Kuba wrócił do tematu w swoim programie. Co powiedział?

Kuba Wojewódzki w "Mam Talent"

Kuba Wojewódzki przez jakiś czas zasiadał w jury programu "Mam Talent", u boku Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej. Przy okazji rozmowy z Piotrem Gąsowskim, który odszedł z muzycznego show "Twoja twarz brzmi znajomo", Wojewódzki stwierdził, że nie wierzy w lojalność, bo sam doświadczył jej braku.

Stwierdził, że Foremniak i Chylińska deklarowały, że jeśli on zniknie z programu, one odejdą razem z nim. Obok zarzutów o brak lojalności odniosły się obie panie, zarzucając Kubie Wojewódzkiemu kłamstwo. Pod wpisem piosenkarki pojawiło się wiele głosów wsparcia, nie tylko od fanów piosenkarki, ale także od innych artystów, w tym m.in. Michała Wiśniewskiego.

"Kuba lubi podpuszczać i prowokować... prawda jest taka, że on sam wobec nikogo nie jest lojalny. To, jak można na niego liczyć, dobitnie on sam pokazał przy sytuacji z Michałem Figurskim" - można przeczytać w jednym z komentarzy.

Kuba Wojewódzki wraca do sprawy współpracy z Chylińską

Pojawiały się też głosy próbujące bronić Kubę Wojewódzkiego. Jego oskarżenia tłumaczono jako żart, który nie wyszedł, albo jako próbę wywołania medialnego szumu wokół własnej osoby. W ostatnim odcinku swojego show Wojewódzki postanowił wrócić do kwestii współpracy z Chylińską.

"Ładnych parę lat temu robiłem taki program "Mali giganci" z Agnieszką Chylińską, którą pozdrawiam serdecznie" - powiedział Kuba, nie dodając nic więcej.

Kuba Wojewódzki/YouTube @tvnpl
Kuba Wojewódzki/YouTube @tvnpl
Kuba Wojewódzki/YouTube @tvnpl

Dla wielu osób jest to wyraz tego, że Wojewódzki zakończył całą sprawę z oskarżeniami o brak lojalności.

A wy, jak to odczytujecie słowa Kuby Wojewódzkiego?

To też może cię zainteresować: Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła kulisy współpracy z Ewą Drzyzgą. Przy okazji wbiła szpilę innej parze prowadzących "Dzień dobry TVN"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia płyną z Watykanu. Papież Franciszek trafił do szpitala. Pojawił się oficjalny komunikat w sprawie

O tym się mówi: Pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia Marty Kubackiej. Szczegóły zdradził członek zarządu Polskiego Związku Narciarskiego