Jak przypomina portal "Pomponik", Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak prowadzą wspólnie program "Dzień dobry TVN". Początkowo zarzucano im niedopasowanie, choć z czasem udało się im zgrać i wypadają razem naprawdę dobrze. Ostatnio Woźniak-Starak zdecydowała się opowiedzieć o współpracy z Drzyzgą. Przy okazji wbiła szpilę innemu duetowi. Poznajcie szczegóły!

Agnieszka Woźniak-Starak o kobiecych duetach

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak prowadzą wspólnie "Dzień dobry TVN" od września 2020 roku. Obie miały za sobą spore doświadczenie w prowadzeniu innych formatów. Kiedy ogłoszono ten duet, nie brakowało głosów sceptycznych, co do takiego połączenia. Przywoływano przykład innego kobiecego duetu, który dość szybko zniknął z anteny.

Jolanta Pieńkowska i Magda Mołek, bo o nich mowa, prowadziły śniadaniówkę TVN przez kilka miesięcy. To właśnie swoim poprzedniczkom Agnieszka Woźniak-Starak wbiła małą szpilę mówiąc: "Były tutaj takie duety, a może jeden, który przetrwał jeden sezon. My jesteśmy razem już trzeci rok i uważam, że to jest dobre".

Agnieszka Woźniak-Starak o współpracy z Ewą Drzyzgą

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że obecnie jej współpraca z Ewą Drzyzgą układa się bardzo dobrze. "Lubimy się, lubimy ze sobą pracować, dotarłyśmy się. Potrzebowałyśmy trochę czasu, musiałyśmy wybadać ten teren, zobaczyć, jak to działa i teraz działamy jak szwajcarski zegarek" - stwierdziła dziennikarka.

Dodała, że obie sobie ufają i mają pewność, że jeśli jedna się potknie, druga jej pomoże, a nie wykorzysta upadek do pokazania, że jest w czymś lepsza.


Nie ma wątpliwości, że pod adresem tej dwójki nie ma szczególnie wielu negatywnych komentarzy. Na znacznie mniejszą wyrozumiałość ze strony widzów może liczyć najmłodszy stażem duet prowadzących, tworzony przez Małgorzatę Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego.

A wy, który z duetów "Dzień dobry TVN" lubicie najbardziej?

To też może cię zainteresować: Pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia Marty Kubackiej. Szczegóły zdradził członek zarządu Polskiego Związku Narciarskiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz Komenda nie zgadza się z decyzją sądu. Zapowiada dalszą walkę

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia płyną z Watykanu. Papież Franciszek trafił do szpitala. Pojawił się oficjalny komunikat w sprawie