Jak informuje portal "Radio Zet", pojawiły się nowe informacje dotyczące stanu zdrowia Marty Kubackiej. Przekazał je były fizjoterapeuta kadry skoczków narciarskich i obecny członek zarządu Polskiego Związku Narciarskiego Rafał Kot. Informacje zdecydowanie napawają optymizmem.

Marta Kubacka nadal przebywa w szpitalu

Dawid Kubacki zdecydował się przedwcześnie zakończyć sezon. Wszystko po tym, jak jego ukochana żona trafiła do szpitala. Skoczek w dramatycznym wpisie wyjaśnił, że powodem hospitalizacji były poważne problemy kardiologiczne. Stan Marty Kubackiej był ciężki i lekarze toczyli walkę o życie.

Przed ubiegłotygodniowymi zawodami Dawid Kubacki zamieścił krótki wpis, w którym nie tylko podziękował za wsparcie, jakie okazano całej jego rodzinie w tych trudnych chwilach, ale przekazał także nowe informacje na temat stanu żony.

"Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp" - napisał Kubacki.

Nowe informacje o stanie zdrowia Marty Kubackiej

W rozmowie z portalem "I" Rafał Kot zdradził, że z dnia na dzień stan Marty Kubackiej ulega poprawie. "Na szczęście ze zdrowiem Marty jest już lepiej i to jest najważniejsza informacja. Parametry diametralnie się poprawiają, patrzymy w przyszłość z dużym optymizmem" - powiedział Kot.

Dodał, że żona Dawida Kubackiego jest pod bardzo dobrą opieką specjalistów z zabrzańskiego oddziału kardiologicznego.

Najnowsze doniesienia na temat Marty Kubackiej zdecydowanie napawają nadzieją. Oby już niebawem żona skoczka mogła wrócić do swoich córeczek.

To też może cię zainteresować: Jerzy Kryszak powiedział, co myśli o Agacie Kornhauser-Dudzie. Czy pierwsza dama będzie zadowolona z takiej oceny

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Duchowny szczerze o tym, co sądzi o rozgrzeszeniu po rozwodzie. Nagranie stało się hitem w sieci

To też może cię zainteresować: Krzysztof Skiba zapowiada wielkie zmiany w swoim życiu. Artysta ma za sobą błyskawiczny rozwód. Jego młodsza o 26 lat ukochana ma powody do radości