Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Jerzy Kryszak obecny jest na scenie kabaretowej od lat. Przez cały ten czas nie tylko bezbłędnie parodiował polityków kolejnych obozów władzy, ale także otwarcie kpił z ich wpadek. Tym razem Kryszak wziął na warsztat obecną pierwszą damę, Agatę Kornhauser-Dudę.

Jerzy Kryszak zasiadł na kanapie u Kuby Wojewódzkiego

Jerzy Kryszak przyjął zaproszenie Kuby Wojewódzkiego. Zasiadł na kanapie i z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru odpowiadał na kolejne pytania samozwańczego króla TVN-u. Jedno z tych pytań dotyczyło współpracy satyryka z Telewizją Polską, w której niegdyś Kryszak był częstym gościem.

Kabareciarz przyznał, że nie bywa, bo nie jest to już miejsce dla niego. Nie oznacza to, że Jerzy Kryszak przeszedł na emeryturę. Satyryk w dalszym ciągu występuje, niezmiennie od lat kpiąc z polityków, ich wpadek i zachowania.

Kuba Wojewódzki przypomniał widzom, że Jerzy Kryszak parodiował w swojej karierze wielu polityków, a nawet pierwszych dam. Przy okazji tych ostatnich Kryszak został zapytany, dlaczego nigdy nie sparodiował żony obecnego prezydenta.

Jerzy Kryszak podsumował Agatę Kornhauser-Dudę

Jerzy Kryszak stwierdził, że sparodiowanie Agaty Kornhauser-Dudy nie jest żadnym wyzwaniem. "Wychodzisz, nic nie mówisz i wtedy jest Agata Duda" - stwierdził kabareciarz.

Oczywiste, że kabareciarz odniósł się w ten sposób do konsekwentnego milczenia pierwszej damy, która nie tylko nie udziela wywiadów dziennikarzom, ale także nie zabiera głosu w ważnych kwestiach społeczno-politycznych.

Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda/YouTube @ Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum
Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda/YouTube @ Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum
Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda/YouTube @ Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum

Myślicie, że Jerzy Kryszak trafił swoją uwagą w punkt?

To też może cię zainteresować: Rafał Szatan podzielił się zdjęciem ze szpitalnego łóżka. Zdradził też, co było powodem jego pobytu w placówce

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz Komenda nie zgadza się z decyzją Sądu. Zapowiada dalszą walkę

O tym się mówi: Cicha spowiedź praktykowana jest w wielu kościołach. Czy rewolucja w sakramencie pokuty dotrze także do Polski. Kapłan rozwiewa wszelkie wątpliwości