Dawid Kubacki poinformował o czymś bardzo ważnym.

Dawid Kubacki podał ważne informacje. Długo na to czekaliśmy

Dawid Kubacki w wywiadzie z Eurosportem podał ważne informacje. Długo na to czekaliśmy. Sportowiec przekazał wieści na temat swojej żony Marty. Jak powiedział skoczek stan zdrowia jego ukochanej znacznie się poprawił. Mówił, że jest coraz lepiej a Marta robi ogromne postępy.. Jest także po rozmowie z lekarzami, którzy dają dobre rokowania. Sam Kubacki nazywa to, co sie teraz dzieje cudem.

Dawid Kubacki ma za sobą naprawdę ciężki czas. Podczas konkursu w Polanicy wydarzyło się coś okropnego. Skoczek otrzymał informacje o dramatycznym stanie zdrowia jego małżonki. Kubacki nie zastanawiał się ani moment i zrezygnował z uczestnictwa w konkursie w Polanicy. Cale środowisko sportowe mocno wspiera Kubackich. Po opuszczeniu Pucharu Świata wyznał, że jego żona Marta ma poważne problemy kardiologiczne.
Od tamtego czasu wszyscy wspierają Kubackich i zastanawiają się nad tym, kiedy ukochana małżonka skoczka wróci do pełnej sprawności Na szczęście jej stan zdrowia mocno się poprawia.

-Na szczęście jej stan zdrowia się poprawia. Jest lepiej. Z dnia na dzień robimy postępy. Myślę, że po takich przeżyciach, które doświadczyliśmy przez ostatnie dwa tygodnie, to robimy duże postępy, żeby wrócić do domu, do dzieciaków - powiedział Kubacki w rozmowie z "Eurosportem".

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Kobieta przez wiele lat pracowała za granicą. Kiedy wróciła, życie zamieniło się w koszmar