Polscy skoczkowie dalej wspierają Kubackich.

To kolejny wspaniały gest ze strony polskich skoczków. Zrobili to dla Kubackich! Zdarzenie miało miejsce po konkursie w Polanicy

Cały światek skoków narciarskich w dalszym ciągu mocno wspiera rodzinę Kubackich. Teraz okazali kolejne wsparcie. Małżonka Dawida Kubackiego może być tylko dumna ze sportowej "rodziny" swojego ukochanego.

Wszyscy wyczekują rychłego powrotu do zdrowia małżonki Dawida Kubackiego, Marty. Druga połówka Dawida Kubackiego jakiś czas temu trafiła do szpitala. Stan zdrowia kobiety wymaga hospitalizacji. Kobieta zmaga się z problemami kardiologicznymi. Jak podaje Dawid, stan zdrowia jego kochanej żony powoli się stabilizuje. Przyjaciele Kubackich nie próżnują. Przygotowali dla swoich przyjaciół niespodziankę w postaci wielkiej tablicy z życzeniami.

Mimo tak napietego grafiku i tylu zadań, oraz emocji związanych z Pucharem Świata, polscy skoczkowie cały czas pamietaja o sytuacji, która miała miejsce parę dni temu. Ciągle martwią się i wspierają Kubackich, którzy aktualnie mają mocno stresujący czas w swoim życiu.

Postanowili ponownie okazać swoje wsparcie. To kolejny wspaniały gest ze strony polskich skoczków. Zrobili to dla Kubackich! Zdarzenie miało miejsce po konkursie w Polanicy.
Fotografie niespodzianki wykonanej przez skoczków opublikował w mediach społecznościowych jeden z dziennikarzy, który pojechał do Planicy, Kamil Wolnicki.

To też może cię zainteresować: O romansie Daniela Olbrychskiego i Maryli Rodowicz mówili wszyscy. "Mgliście pamiętam, że mnie z nią coś łączyło"