Zmarła została pogrzebana żywcem. Po 10 godzinach w grobie nagle się przebudziła.

Została pogrzebana żywcem. Odkopali ją kilka godzin później

Do dramatycznej sytuacji doszło w Brazylii. Tamtejsi policjanci uratowali kobietę, która została pochowana żywcem. Zdarzenie miało miejsce na cmentarzu w mieście Visconde do Rio Branco. Kobieta przeżyła. Spędziła pod ziemią 10 godzin!

36-letnia kobieta spędziła kilka godzin w trumnie. Brazylijka jest mieszkanką stanu Minas Gerais we wschodniej Brazylii. 36-latka została uznana za zmarła. Po 10 godzinach od zamurowania żywcem w grobowcu, obudziła się. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez tamtejszych funkcjonariuszy, niewykluczone, że mamy do czynienia z zemstą gangu. Prawdopodobnie zamurowanie kobiety w grobowcu było zaplanowane!

Jak podaje policja, najprawdopodobniej była to kara za to, że z jej mieszkania zniknęły narkotyki, które były tam ukrywane. Zgodnie z uzyskanymi informacjami, 36-latka miała także by w posiadaniu broni. Wszystko miało być ukrywane w mieszkaniu kobiety.

Dużą rolę w uratowaniu kobiety odegrali grabarze, którzy postanowili sprawdzić niecodzienne zdarzenie. Okazało się, że uwagę ich przykuła mogiła, na której dostrzegli ślady krwi a później zauważyli, że miejsce pochówku zostało przykryte świeżym betonem. Z grobu dochodziły głosy błagające o pomoc.

To też może cię zainteresować: O romansie Daniela Olbrychskiego i Maryli Rodowicz mówili wszyscy. "Mgliście pamiętam, że mnie z nią coś łączyło"