Ukochana popularnego Sławomira zdradza kilka szczegółów ich pożycia.

Kajra przerywa milczenie. Otwarcie opowiedziała o kryzysie. Nie ukrywa, że miała w planach nawet ucieczkę!

Kajra to ukochana partnerką popularnego muzyka. Małżonka Sławomira postanowiła zabrać los w sprawie jego ostatniej piosenki. To, co wyjawiła jest naprawdę szczere. Kto by się tego spodziewał.

Kajra zabrała głos w sprawie utworu, który ostatnio wypuścił jej mąż. „Cudowronek”, którą stworzył jej mąż, Sławomir Zapała, jak sama przyznała, przy pierwszym odsłuchaniu była naprawdę żenująca.

Piosenka Sławomira wzbudziła wiele emocji. Sama ukochana muzyka stwierdziła, że po pierwszym odsłuchaniu utworu była w szoku. Kajra nie ukrywa, że poczuła ogromne zażenowanie.

"Usłyszałam po raz pierwszy, jak byliśmy na wczasach i nie wiedziałem, czy mam się śmiać, płakać czy uciekać. Uważam, że pewien próg został przekroczony... My zawsze balansowaliśmy na granicy, ale tym razem ten sufit żenady Sławomir przekroczył" - wyznała w rozmowie z Iwoną Kutyną.

A wam jak się podoba?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie w sprawie Antka i jego żony. Na tym jednak nie poprzestała

O tym się mówi: Kabareciarze z Neo-Nówki znów dali popis. Tym razem na warsztat wzięli piłkarską reprezentację Polski

Portal Życie pisał również o: O romansie Daniela Olbrychskiego i Maryli Rodowicz mówili wszyscy. "Mgliście pamiętam, że mnie z nią coś łączyło"

Zerknij: To zła wiadomość dla Dawida Kubackiego. Kolejne dni będą decydujące