Jolanta Kwaśniewska ujawnia kulisy kampanii męża.

Kwaśniewska postanowiła zabrać głos w tej sprawie, dopiero po latach ujawniła, co tak naprawdę myśli. Nie do wiary, że to tak wyglądało!

Jolanta Kwaśniewska cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Mimo tego, ze jej kadencja pierwsze damy zakończyła się lata temu, w świadomości Polaków wciąż funkcjonuje jako jedna z najbardziej reprezentatywnych kobiet w świecie polityki.

Bez wątpienia Jolanta Kwaśniewska śmiało może zostać okrzyknięta jedna z najbardziej lubianych dam Polaków. Do tej pory społeczeństwo darzy ja ogromną sympatią. Gdyby zorganizować konkurs na najbardziej lubiana pierwszą damę, Jolanta Kwaśniewska zdobyłaby podium bez dwóch zdań.

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego była gościem Michała Olszańskiego w radiowej audycji "W cztery oczy". Podczas wywiadu postanowiła zabrać głos w tej sprawie, dopiero po latach ujawniła, co tak naprawdę myśli. Nie do wiary, że to tak wyglądało!
Jolanta Kwaśniewska szczerze opowiedziała o pewnej kampanii. Kandydatura jej męża w wyborach prezydenckich odbiła się mocno na rodzinie Kwaśniewskich. To dla niej ogromne przeżycie.

- To była ohydna kampania, która kosztowała życie mamy Olka. Mama została totalnie zaszczuta. Ta ilość nienawiści, wylewanych pomyj, tworzenia pewnego rodzaju faktów w tym czasie, ja dopiero po czasie się zorientowałam, że mieliśmy założony podsłuch, w 1995 roku. To było ohydne! Pomyślałam "Boże, po co nam to?" - wspominała.

To też może cię zainteresować: O romansie Daniela Olbrychskiego i Maryli Rodowicz mówili wszyscy. "Mgliście pamiętam, że mnie z nią coś łączyło"