Znany polski aktor pogrążony w żałobie: „Do zobaczenia, Mamo, kocham Cię”. Serce pęka

Olaf Lubaszenko przechodzi bardzo trudny czas. Znany polski aktor jest w żałobie. Cierpi po stracie ukochanej matki. Nie żyje Asja Łamtiugina. Aktor postanowił zamieścić w sieci post. Serce pęka.

Olaf Lubaszenko jet jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Artysta ma w swoim portfolio bardzo ważne role, które na stale wpisały w polską kulturę i są określane jako kultowe. Olaf o nie tylko aktor filmowy. Jego talent można podziwiać także w teledyskach, na deskach teatrów, a od pewnego czasu trudzi się także reżyserią. wielbicielem futbolu.

W mediach pojawiła się wczoraj bardzo smutna wiadomość. W swoich socjalach wspomniał o niej sam Olaf Lubaszenko. W piątek 31 marca odeszła jego mama Asja Łamtiugina.

Mama aktora urodziła się w 1940 r. w Żarach. Asja Łamtiugina to polska aktorka pochodzenia rosyjskiego. Była artystką teatralną. Można było ją oglądać na deskach Teatru Współczesnego im. Edmunda Wiercińskiego we Wrocławiu oraz w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku.

Po śmierci ukochanej matki aktor zamieścił wzruszający post.

-Wiadomość najsmutniejsza ze smutnych… Dziś odeszła moja kochana Mama… Dziękuję za Twoją bezwarunkową miłość…. Do zobaczenia, Mamo, kocham Cię