Piotr Żyła od zawsze rozbrajał szczerością.

Piotr Żyła jak zawsze szczery. Sportowiec przyznał się do niewiedzy: "Nie wiem"

Piotr Żyła jest jednym z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich. Sportowiec słynie nie tylko ze swoich spektakularnych sukcesów, ale także z wyjątkowej aparycji. Piotr Żyła należy do niezwykle szczerych osób, które zawsze otwarcie mówią o tym, co myślą. Jego wypowiedzi, często wyrwane z kontekstu, są bazą do wielu memów i staja się viralem w sieci.

Skoczek stanął na trzecim miejscu w podium w konkursie indywidualnym w Planicy, to kolejny dowód na to, że sportowiec najlepiej odnajduje się na skoczniach mamucich. To dla Piotra wyjątkowy sukces w tym ciężkim dla Polaków sezonie.

Piotr Żyła na początku konkursu w Planicy znajdował się na 11. miejscu. Podczas czwartkowych kwalifikacji udało mu się skoczyć 221 m, co pozwoliło mu być drugim najwyżej sklasyfikowanym Polakiem. Swojego sukcesu nie poprawił w piatek, ponieważ panowały niekorzystne warunki atmosferyczne.

Bez wątpienia skok Piotra Żyły zaliczyć możemy do tych kapitalnych. Soczek rzucił wyzwane pozostałym skoczkom osiągając wynik 234 m. Stanął na podium zajmując trzecie miejsce w konkursie.

W rozmowie dla Eurosportu Piotr Żyła zapytany o to, czy "warto było tak wcześnie wstawać", wypalił w swoim stylu. - Nie wiem, czy spałem - zażartował.

To też może cię zainteresować: O romansie Daniela Olbrychskiego i Maryli Rodowicz mówili wszyscy. "Mgliście pamiętam, że mnie z nią coś łączyło"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie w sprawie Antka i jego żony. Na tym jednak nie poprzestała

O tym się mówi: Kabareciarze z Neo-Nówki znów dali popis. Tym razem na warsztat wzięli piłkarską reprezentację Polski

Portal Życi pisał również o: O romansie Daniela Olbrychskiego i Maryli Rodowicz mówili wszyscy. "Mgliście pamiętam, że mnie z nią coś łączyło"

Zerknij: To zła wiadomość dla Dawida Kubackiego. Kolejne dni będą decydujące