Dom Dawida Kubackiego robi wrażenie. Góralska willa jest przepiękna.

Tak wygląda dom Dawida Kubackiego. Piękna willa polskiego mistrza skoków robi ogromne wrażenie!

Dawid Kubacki to jeden z najzdolniejszych polskich skoczków narciarskich. Kubacki
jest jednym z liderów naszej drużyny narodowej. Skoczek od wielu lat cieszy się ogromną sympatią wśród fanów tegoż sportu. Aktualnie znany polski skoczek mieszka w Szaflarach, kilkanaście kilometrów od znanego Nowego Targu. Jego posiadłość robi ogromne wrażenie!

Nie ma wątpliwości, że Dawid Kubacki to jedną z największych gwiazd polskich skoków narciarskich. Polski skoczek ma za sobą ciężkie chwile. Sportowiec zmuszony był zrezygnować z rywalizacji w tym sezonie z powodów problemów zdrowotnych swojej ukochanej małżonki. Marta Kubacka trafiła do szpitala. Kobita mierzy się z problemami kardiologicznymi.Na szczęście stan zdrowia kobiety jest stabilny. Dawid Kubacki dzieli się informacjami o swojej małżonce w mediach.

Cale środowisko sportowe i nie tylko wspiera Kubackich. Co chwilę małżonkowie otrzymują słowa otuchy i wielkie wsparcie.

To też może cię zainteresować: O romansie Daniela Olbrychskiego i Maryli Rodowicz mówili wszyscy. "Mgliście pamiętam, że mnie z nią coś łączyło"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie w sprawie Antka i jego żony. Na tym jednak nie poprzestała

O tym się mówi: Kabareciarze z Neo-Nówki znów dali popis. Tym razem na warsztat wzięli piłkarską reprezentację Polski

Portal Życi pisał również o: O romansie Daniela Olbrychskiego i Maryli Rodowicz mówili wszyscy. "Mgliście pamiętam, że mnie z nią coś łączyło"

Zerknij: To zła wiadomość dla Dawida Kubackiego. Kolejne dni będą decydujące