Jak przypomina portal "Interia", Krzysztof Jackowski i jego przepowiednie cieszą się ogromną popularnością. Jasnowidz regularnie prowadzi audycje na żywo, w których dzieli się swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości. W jednym z ostatnich nagrań Jackowski mówił o wojnie, w którą zaangażowana ma być nasz kraj. Padły nie tylko konkretne daty, ale także miejscowości w Polsce, w których dojść ma do niepokojących wydarzeń.

Krzysztof Jackowski mówi o wojnie

Krzysztof Jackowski w swoim ostatnim nagraniu skoncentrował się na wojnie, co miało związek z wizytą w Rosji przywódcy Chin. Zdaniem jasnowidza z Człuchowa w najbliższym czasie może dojść nie tylko do nasilenia się zbrojnej agresji na Ukrainę, ale istnieje ryzyko, że konflikt ten wykroczy poza granice naszych wschodnich sąsiadów i rozleje się na świat.

Jackowski stwierdził, że kraje Zachodu chcą uniknąć takiego scenariusza i zachować obecny ład. Jego zdaniem inne plany mogą mieć w tym zakresie zarówno Rosja, jak i właśnie Chiny. Jakby tego było mało, profeta zapowiada, że Polska może zostać wciągnięty w cały konflikt.

"W Polsce zacznie się mówić bardzo poważnie o włączeniu się w ten konflikt. Będziemy szykowali się do wojny. Jest przygotowany plan. Jeżeli nastąpi nasilenie ataków Rosji na Ukrainę, w Polsce zostanie wdrożony plan, Polska będzie miała pewne zadanie. Wtedy zorientujemy się, czy nam się to podoba, czy nie, że możemy być wciągnięci w to wszystko" - powiedział Jackowski.

W kwietniu stracimy pokój

Jackowski wskazał, że stracić pokój możemy już niebawem, bo już w kwietniu tego roku. W swojej wizji jasnowidz dostrzegł policję i wojsko na ulicach, które strzec będzie bezpieczeństwa. Kraj ma wtedy zostać również podzielony na strefy.

Zapowiedział też, że obywatelom naszego kraju zostanie zabrane prawo głosu i prawo do protestu. Wymienił również dwa miasta. Pierwszym był Przemyśl, który w czerwcu tego roku może "stać się ważnym punktem, ogniwem", a na ulicach pojawi się wojsko.

Jakby na drugim biegunie ma być Szczecin, gdzie będzie panował spokój. Tu ma nie dotrzeć poczucie lęku, które towarzyszyć będzie mieszkańcom pozostałych rejonów.

Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Co sądzicie o najnowszych zapowiedziach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Nowe informacje w sprawie Marty Kubackiej. Co wiadomo na temat okoliczności, w jakich żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Paulina Smaszcz ogłosiła zwycięstwo. "Mój były mąż wreszcie zrozumiał". O co dokładnie chodzi

O tym się mówi: Odszedł popularny aktor. Zagrał w największych produkcjach z "Harrym Potterem" i "Gwiezdnymi wojnami" na czele