Jak informuje portal "Super Express", nie żyje aktor Paul Grant, który wcielił się w postać jednego z goblinów w filmie "Harry Potter i kamień filozoficzny". 56-latka znaleziono nieprzytomnego przed stacją King's Cross w Londynie. Przewieziono go do szpitala, niestety lekarzom nie udało się wygrać walki o jego życie.

Nie żyje Paul Grant

Paula Granta znaleziono nieprzytomnego przed stacją King's Cross w czwartek 16 marca. Aktor został przewieziony do szpitala, gdzie jego stan określano, jako krytyczny. Badania przeprowadzone przez lekarzy wskazały, że u 56-latka doszło do śmierci mózgu, którą stwierdzono w minioną niedzielę o godzinie 3:49.

Śmierć Granta potwierdziła jego córka Sophie Jane Grant w rozmowie ze "Sky News", która nie ukrywała, że jest załamana niespodziewaną śmiercią ojca. "Odszedł za wcześnie" - powiedziała.

Paul Grant/YouTube @E!News
Paul Grant/YouTube @E!News
Paul Grant/YouTube @E!News

Paul Grant wystąpił w takich produkcjach jak "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", "Gwiezdne wojny" i "Willow". Był nie tylko aktorem, ale także dublerem i kaskaderem. Pozostawił po sobie pogrążone w żalu trzy dorosłe córki.

Problemy Paula Granta

Paul Grant otwarcie przyznawał się do problemu z uzależnieniami. Nadużywał alkoholu i środków odurzających. Nie ukrywał, że stracił kontrolę nad własnym życiem, do czego miało dojść po rozstaniu z pierwszą żoną.

"Miałem wszystko. Rodzinę i pieniądze. Wszystko przepadło" - mówił w jednym z wywiadów, którego udzielił ponad dekadę temu. W mediach pojawiają się głosy, że używki mocno nadwyrężyły zdrowie Granta.

Paul Grant/YouTube @E!News
Paul Grant/YouTube @E!News
Paul Grant/YouTube @E!News

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Paula Granta składamy wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Agnieszka Chylińska ma dość. Artystka postanowiła zareagować na aferę z Kubą Wojewódzkim w TVN. Gwiazda poczuła się dotknięta słowami showmana

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Część seniorów szczególnie skorzysta z waloryzacji świadczeń emerytalnych. Wprowadzono nowe zasady wypłat emerytur. Kto dostanie więcej pieniędzy

O tym się mówi: Paulina Smaszcz ogłosiła zwycięstwo. "Mój były mąż wreszcie zrozumiał". O co dokładnie chodzi