Jak przypomina portal "O2", Elżbieta Jaworowicz od lat związana jest z TVP, gdzie prowadzi swój autorski program "Sprawa dla reportera". Większość z nas kojarzy dziennikarkę z tego, jak wygląda obecnie. Jak wyglądała kiedyś? Zobaczcie sami!

Od dekad w TVP

Elżbieta Jaworowicz związana jest z Telewizją Publiczną, do której trafiła w wieku zaledwie 23 lat. Wszystko dzięki wygranej w konkursie zorganizowanym przez "Telewizyjny Ekran Młodych". Przez pewien czas prowadziła koncik mody. Stwierdziła, że właśnie z dziennikarstwem chce związać swoją zawodową przyszłość.

Ukończyła Wyższe Studium Zawodowe Realizacji Telewizyjnych Programów Dziennikarskich w łódzkiej Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera. W latach 80. udało jej się przebić z pomysłem prowadzenia programu interwencyjnego "Sprawa dla reportera".

Wielu z nas kojarzy ją z tym programem i charakterystycznym sposobem siedzenia. W programie "Pytanie na śniadanie" mieliśmy zobaczyć zdjęcia dziennikarki z młodości, na których prezentowała się niczym modelka.

Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube
Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube
Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube

Tak Elżbieta Jaworowicz prezentowała się w młodości

Elżbieta Jaworowicz w młodości przyciągała wzrok nieprzeciętną urodą. Nie tylko przyciągała wzrok delikatnymi rysami twarzy, ale także burzą ciemnych włosów. O tym, jak dużym powodzeniem cieszyła się u mężczyzn niech świadczy fakt, że była aż trzykrotnie wychodziła za mąż.

W jej przypadku sprawdziło się powiedzenie, "do trzech razy sztuka". Miłością jej życia okazał się jej trzeci mąż Edward Mleczak, z którym związana jest do dziś.

Elżbieta Jaworowicz w młodości/screen programu "Pytanie na śniadanie"
Elżbieta Jaworowicz w młodości/screen programu "Pytanie na śniadanie"
Elżbieta Jaworowicz w młodości/screen programu Pytanie na śniadanie

Jak podoba się wam młoda Elżbieta Jaworowicz?

To też może cię zainteresować: Nowe informacje w sprawie Marty Kubackiej. Co wiadomo na temat okoliczności, w jakich żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Bieniuk nie wygląda już jak dawniej. Internauci skomentowali zmianę, jaka zaszła w byłym partnerze Anny Przybylskiej

O tym się mówi: Tak mieszkają Edyta i Łukasz Golec. Wnętrza robią wrażenie. Wiadomo, kto odpowiada za wystrój