Jak przypomina portal "Goniec", Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie prowadzą program "Pytanie na śniadanie", a szum medialny wokół nich sprawił, że stali się najpopularniejszą parą śniadaniówki TVP. Para zdecydowała się pokazać, jak traktowani są na planie. Czy gwiazdy mogą liczyć na specjalne przywileje?

Jak traktowani są na planie "Pytania na śniadanie" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Nie ulega wątpliwości, że ostatnie miesiące należą do Katarzyny Cichopek. Choć gwiazda TVP była rozpoznawalna już wcześniej, to dopiero rozstanie z Marcinem Hakielem, a potem ujawniony związek z Maciejem Kurzajewskim sprawił, że jej nazwisko nie znika z pierwszych stron gazet.

Zamieszanie medialne, jakie panuje wokół Cichopek i Kurzajewskiego sprawiło, że stali się oni najchętniej oglądaną parą śniadaniowego pasma TVP. Para może się też pochwalić specjalnym traktowaniem na planie programu.

Na instagramowym profilu dziennikarza pojawiła się relacja, w której z ukochaną chwalą się pysznym śniadaniem, jakie przygotowali obecni w studio kucharze. Gwiazda delektowała się posiłkiem wspólnie z ukochanym, na miękkiej studyjnej kanapie.

Relacja Macieja Kurzajewskiego/Instagram @maciejkurzajewski
Relacja Macieja Kurzajewskiego/Instagram @maciejkurzajewski
Relacja z planu Pytania na śniadanie/Instagram @maciejkurzajewski

Wycieczka do Włoch

Ostatnio Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski polecieli wspólnie do Włoch, a celem ich wizyty było spotkanie z wnuczką dziennikarza, która niedawno pojawiła się na świecie. Pamiątką z wizyty było między innymi wspólne zdjęcie ze starszym synem i wnuczką leżącą w wózeczku. "Ojciec i ojciec" - podpisał uroczy kadr Kurzajewski.

Wielu internautów zwróciło uwagę na to, że zdjęcie zamieszczone przez Kurzajewskiego stoi w sprzeczności z zarzutami, jakie stawiała wobec byłego męża Paulina Smaszcz. Przypomnijmy, kobieta petarda zarzucała dziennikarzowi, że temu bardziej zależy na nowej partnerce niż dobrych relacjach z synami.

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Adam Małysz podzielił się wiadomością, jaką otrzymał od Dawida Kubackiego. Jaka była jej treść

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Paulina Smaszcz ogłosiła zwycięstwo. "Mój były mąż wreszcie zrozumiał". O co dokładnie chodzi

O tym się mówi: Nowe informacje w sprawie Marty Kubackiej. Co wiadomo na temat okoliczności, w jakich żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala