Jak przypomina portal "Pomponik", jakiś czas temu cały świat usłyszał o Polce, która utrzymuje, że jest zaginioną przed laty Madeleine McCann. Julia Faustyna publikowała w mediach społecznościowych dowody, które miały dowieść, że mówi prawdę. Zaproponowała nawet wykonanie testów DNA, które mają dać ostateczną odpowiedź czy przypuszczenia Julii są prawdziwe, czy też nie. Co nowego wiadomo w sprawie 21-latki?

Julia Faustyna wyjechała z Polski!

21-letnia Julia Faustyna utrzymuje, że może być zaginioną przed laty w Portugalii Madeleine McCann. Dziewczyna publikowała w mediach społecznościowych dowody, które jej zdaniem świadczyły, że faktycznie jest zaginioną Brytyjką. Apelowała o przeprowadzenie testów DNA, które dadzą ostateczną odpowiedź, czy jej przypuszczenia są prawdziwe.

Julii Faustynie udało się dopiąć swego. Dziewczyna wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie pobrano od niej próbki do badań genetycznych.

"Jeśli wyniki wykażą, że jest Brytyjką lub pochodzi z tego obszaru, będziemy kontynuować śledztwo w sprawie Madeleine McCann" - przekazała detektyw Fia Johansson, która wcześniej informowała o tym, że 21-letnia Polka dostaje groźby.

Julia Faustyna i Madeleine McCann/YT @Sonia Poulton
Julia Faustyna i Madeleine McCann/YT @Sonia Poulton
ulia Faustyna i Madeleine McCann/YT @Sonia Poulton

Rodzina nie zgadza się z twierdzeniami Julii Faustyny

Rodzina, która wychowywała Julię Faustynę, stanowczo zaprzecza jej wersji wydarzeń, wskazując, że dziewczyna ma problemy ze zdrowiem psychicznym. W rozmowie z "The Sun" Paweł Noga z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wskazał, że polskie służby też wykluczyły prawdziwość tezy stawianej przez Julię.

Zupełnie innego zdania jest przywoływana już detektyw Johansson, która twierdzi, że Julia Faustyna z pewnością jest ofiarą "przemytu dzieci", a z rodziną, która ją wychowywała nie łączą jej więzy krwi.

Madeleine McCann, Julia Faustyna/YouTube @Suzanne Marie
Madeleine McCann, Julia Faustyna/YouTube @Suzanne Marie
Madeleine McCann, Julia Faustyna/YouTube @Suzanne Marie

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Media obiegły alarmujące informacje. Wiadomo, co dzieje się zamkniętymi drzwiami domu księcia Williama i księżnej Kate

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Chylińska nie mogła już dłużej milczeć. Artystka opowiedziała fanom o trudnym położeniu, w jakiej się znalazła

O tym się mówi: Nagranie z kościelnej uroczystości podbija sieć. Reakcja dziewczynki na błogosławieństwo księdza rozbawiła internautów