Jak donosi portal "Pomponik", jeden z autorów publikacji dotyczących brytyjskiej rodziny królewskiej alarmuje, że w domu księżnej i księcia Walii ma dochodzić do karczemnych awantur. W trakcie kłótni w ruch mają iść znajdujące się pod rękę przedmioty. Wiele osób przeciera pewnie teraz oczy ze zdumienia, bo zarówno książę William, jak i jego żona, wydają się osobami spokojnymi i wyjątkowo zgodnymi. Poznajcie szczegóły!

Para nie tak idealna?

Książę William i księżna Kate uchodzą za dość zgodne małżeństwo, choć co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o tym, że następca tronu miał romans. Księciu niczego jednak nie udowodniono i można uznać go za jednego z najmniej skandalizujących członków brytyjskiej monarchii.

Okazuje się jednak, że kiedy nikt nie patrzy, a małżonkowie znikają za zamkniętymi drzwiami swojej posiadłości Adelaide Cottage, relacje małżonków przestają być tak idealne. Wszystko ze szczegółami ujawnił Tom Quinn, autor publikacji na temat brytyjskich royalsów, w wywiadzie udzielonym Fox News Digital.

"Między nimi dochodzi do okropnych awantur, podczas których rzucają w siebie różnymi przedmiotami. Talerze nie raz poszły w ruch. Kate może wydawać się bardzo spokojną osobą, podobnie jak William, ale to nie do końca prawda" - powiedział Quinn.

Książę William i księżna Kate/YouTube @MAKATERA
Książę William i księżna Kate/YouTube @MAKATERA
Książę William i księżna Kate/YouTube @MAKATERA

Powody kłótni

Zdaniem Quinna powodem do kłótni między przyszłym królem i jego żoną, ma być olbrzymia presja, pod jaką oboje się znajdują przez cały czas. Księciu Williamowi i księżnej Kate doskwierać ma ciągłe zainteresowanie mediów, z którym mierzą się przez cały czas. Nie pomaga też ciągła obecność pałacowych pomocników, którzy nie odstępują ich ani na krok.

Ponoć współpracownicy książęcej pary doskonale wiedzą, kiedy przyszły monarcha jest wściekły na żonę. Ma się do niej zwracać wówczas "kochanie" ze słyszalną nutą rozdrażnienia.

Quinn zdradził, że książę William jest dość porywczy, a jego żona jest tą, która stara się łagodzić wszelkie napięcia.

Kate and William, screen Youtube : BBC
Kate and William, screen Youtube : BBC
Kate and William, screen Youtube : BBC

Myślicie, że tak faktycznie wygląda rzeczywistość?

To też może cię zainteresować: Tak wyglądały ostatnie wspólne chwile Anny Jantar i jej czteroletniej córeczki. Te słowa chwytają za serce

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Chylińska nie mogła już dłużej milczeć. Artystka opowiedziała fanom o trudnym położeniu, w jakiej się znalazła

O tym się mówi: Nagranie z kościelnej uroczystości podbija sieć. Reakcja dziewczynki na błogosławieństwo księdza rozbawiła internautów