Jak przypomina portal "Goniec", Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 roku w katastrofie samolotu, do której doszło w pobliżu warszawskiego lotniska Okęcie. Artystka miała wracać innym samolotem, ale zależało jej, żeby szybciej wrócić do swojej ukochanej córki Natalki. Niestety uniemożliwiła jej to śmierć. Wiadomo, jak wyglądały ostatnie wspólne chwile matki i córki.

Anna Jantar miała wracać innym samolotem

14 marca 1980 roku Natalia miała zaledwie 4 lata. Wspólnie z babcią czekała na lotnisku na przylot swojej mamy. Niestety na kilka chwil przed lądowaniem, w samolocie doszło do awarii podwozia, a potem do uszkodzenia pierwszego i drugiego silnika. Maszyna runęła na ziemię.

Krzysztof Krawczyk zdradził w jednym z wywiadów, że "że z tych Stanów chciała szybko wracać. Podobno z kimś zamieniła się biletami, żeby prędzej być w domu". Chciała wrócić do swojego męża i córki.

Tak wyglądały ostatnie wspólne chwile Natalii Kukulskiej i Anny Jantar

Anna Jantar zdecydowała się na wylot do Stanów Zjednoczonych, gdzie miała zarobić na operację oczu dla swojej zaledwie czteroletniej córeczki. Kiedy szykowała się do wylotu, mała Natalia miała nie chcieć jej wypuścić, krzycząc do niej "Mamusiu, nie jedź. Nie jedź!".

Natalia Kukulska wyznała w jednym z wywiadów, że kiedy patrzyła najpierw na swojego czteroletniego syna, a potem córki myślała: "aha, to taka byłam, kiedy mama zmarła. Boże, a gdyby teraz coś się stało, to mój syn czy córka nie będzie mnie pamiętać. Tak jak ja nie pamiętam mamy".

W jednej ze swoich piosenek przyznała, że zna swoją zmarłą mamę po swojemu, bardziej z wyobrażeń niż z faktycznych wspomnień.

Natalia Kukulska/YouTube @Oświeceni Hedoniści
Natalia Kukulska/YouTube @Oświeceni Hedoniści
Natalia Kukulska/YouTube @Oświeceni Hedoniści

Spodziewaliście się takiego wyznania?

To też może cię zainteresować: Natalia Kukulska zamieściła w sicie poruszający wpis. Dodała nieopublikowane zdjęcia swojej mamy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Chylińska nie mogła już dłużej milczeć. Artystka opowiedziała fanom o trudnym położeniu, w jakiej się znalazła

O tym się mówi: Nagranie z kościelnej uroczystości podbija sieć. Reakcja dziewczynki na błogosławieństwo księdza rozbawiła internautów