Nie będę już przejmować się Anią, bo nie jest już mała, potrafi o siebie zadbać. Nawet do mnie nie dzwoni, nie proponuje spotkania z wnukami, a ja nie jestem jeszcze tak stara, żebym nie mogła się z nimi bawić na placu zabaw. Ile razy podskoczyło mi ciśnienie krwi w tym miesiącu, czy ona kiedyś odwiedziła swoją matkę? Nie zależy jej na mnie, więc po co miałbym się martwić o jej przyszłość.

Surowe podejście seniorki szokuje jej przyjaciółki

Kiedy Ania osiągnęła 20. rok życia, wyszła za mąż, opuściła dom rodzinny i od tego momentu nauczyła się samodzielnie rozwiązywać swoje problemy. Ma ich niestety bardzo dużo – rozwody jeden po drugim, poród, rekonwalescencja poszpitalna, małe dzieci, procesy sądowe z byłym mężem, znalezienie pracy i mieszkania dla siebie i dzieci.

Sporo prób życiowych spotkało Anię, ale lód w sercu jej matki nie topnieje: kiedy opuściła nasz dom, postanowiła być niezależna i odseparowana od rodziców. Dlaczego teraz mamy jej pomóc? W wieku 35 lat musisz już coś zrozumieć w tym życiu, a nie poślubić byle kogo, a potem rodzić mu dzieci.

Olga, córka zniknie bez ciebie, szczególnie z dwójką dzieci na utrzymaniu. Co się z nimi stanie, bez meldunku, bez niczego! - próbowały tłumaczyć kobiecie przyjaciółki - chcesz się ulokować w prestiżowym domu opieki, ale czy wtedy zostawisz córkę na ulicy, żeby spędzała noce z dziećmi jako bezdomna?

Ona jest ich matką, więc niech odpowiada za ich bezpieczeństwo i potrzeby. Musiałam myśleć z wyprzedzeniem, kiedy miałam rodzić. Kto jest jej winien, że spodziewała się funkcjonować kosztem męża? Dopóki dzieci są małe, jest za nie odpowiedzialna, a gdy dorosną, nauczą się, jak przetrwać i zapewnić sobie utrzymanie.

Nie będę jej utrzymywać, skoro nie potrafiła pomyśleć wcześniej o swoim losie i losie swoich dzieci. Prędzej sprzedam mieszkanie i pójdę do domu opieki, niż pomogę temu darmozjadowi!

Czy zgadzasz się z Olgą, aby dać córce lekcję życia?

O tym się mówi: Nagranie z kościelnej uroczystości podbija sieć. Reakcja dziewczynki na błogosławieństwo księdza rozbawiła internautów

Zerknij: Agnieszka Chylińska nie mogła już dłużej milczeć. Artystka opowiedziała fanom o trudnym położeniu, w jakiej się znalazła