Jak przypomina portal "Goniec", program "Rolnik szuka żony" zaskarbił sobie ogromną sympatię widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejny sezon miłosnego show. Fani formatu musieli uzbroić się w cierpliwość, bo wciąż trwały rozmowy między producentami a TVP. Czy udało się im dojść do porozumienia? Czy będziemy mieli okazję obejrzeć kolejny sezon?

Czy "Rolnik szuka żony" wróci na antenę?

Przez lata obecności na antenie format "Rolnik szuka żony" zaskarbił sobie spore grono wiernych fanów. Widownia miłosnego show w każdym kolejnym sezonie liczona była w milionach, co plasowało TVP na pozycji lidera pasma, w którym program był emitowany.

Wielbiciele programu mieli nadzieję, że już w okolicach Świąt Wielkanocnych ruszy kolejny, 10. już sezon. W mediach społecznościowych nie pojawiła się też informacja o castingach do nowych odcinków. Jakby tego było mało, w mediach zaczęły pojawiać się informacje, że Telewizja Polska nie podpisała umowy na kupno formatu od firmy odpowiadającej za jego produkcję.

Oliwy do ognia plotek dolewał również fakt, że TVP ograniczało się jedynie do lakonicznego i racze mało mówiącego komunikatu, że o nowym sezonie stacja poinformuje w "odpowiednim czasie".

Marta Manowska w programie "Rolnik szuka żony"/YouTube @Rolnik szuka żony
Marta Manowska w programie "Rolnik szuka żony"/YouTube @Rolnik szuka żony
Marta Manowska w programie Rolnik szuka żony/YouTube @Rolnik szuka żony

Ostateczna decyzja w sprawie programu zapadła. Czy fani "Rolnik szuka żony" mogą odetchnąć z ulgą?

Zapadła ostateczna decyzja

Sympatycy formatu, którego gospodynią jest Marta Manowska, mogą odetchnąć z ulgą. Z informacji przekazanych przez portal "Wirtualne Media" wynika, że publiczny nadawca dopełnił już wszystkich formalności i "Rolnik szuka żony" po raz 10 zagości na antenie.

Nowa edycja miłosnego show TVP miałaby zagościć w jesiennej ramówce stacji. Dla wszystkich, którzy nie mogą się już doczekać kolejnej edycji, mamy niespodziankę. Niebawem na antenie ma zostać wyemitowany tzw. odcinek zerowy, w którym będziemy mieli okazję poznać rolników, którzy będą ubiegać się o udział w show.

"Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony
"Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony. Źródło: Youtube Rolnik szuka żony

Cieszycie się z takiego obrotu spraw?

To też może cię zainteresować: Paulina Smaszcz postanowiła rozprawić się ze swoimi krytykami. Lista nazwisk jest długa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ojciec Tadeusz Rydzyk komentuje zamieszanie wokół osoby Jana Pawła II. Duchowny jak zwykle nie przebierał w słowach

O tym się mówi: Colin Farrell wybrał się na galę wspólnie ze swoim synem. Internauci nie mają wątpliwości, do którego z rodziców podobny jest Henry Tadeusz