Jak przypomina portal "Super Express", Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem, którego audycje na żywo śledzi tysiące internautów. W jednym z ostatnich nagrań zdradził, co czeka nas w najbliższych latach. Zapowiedzi jasnowidza nie napawają jednak szczególnym optymizmem. Na co powinniśmy się przygotować?

Krzysztof Jackowski snuje wizje przyszłości

W jednej z najnowszych audycji Krzysztof Jackowski nie ukrywał, że Polaków czekają wyjątkowo trudne czasy. "Mam wrażenie, że z tego, co jest teraz, co się dzieje teraz, to zostanie z tego gruz" - powiedział swoim słuchaczom jasnowidz z Człuchowa. Dodał, że trudny okres skończy się dopiero w 2028 roku.

Dość enigmatycznie zapowiedział dwa wstrząsy, z których pierwszy ma nastąpić już w 2024 roku, a drugi cztery lata później. Jasnowidz wskazał, że dojdzie do zmiany w sposobie budowania światowego porządku, a globalizm ostatecznie upadnie.

Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jackowski o wyborach parlamentarnych jesienią

Krzysztof Jackowski nie unika dzielenia się swoimi przeczuciami także w kontekście polityki. W rozmowie z "Super Expressem" odniósł się do kwestii wyników wyborów parlamentarnych, które mają odbyć się już jesienią tego roku. W rozmowie z tabloidem zapowiedział stworzenie przez Prawo i Sprawiedliwość koalicji.

Jednocześnie stwierdził, że "PiS nie doczeka przyszłych wyborów. Mówię to z trwogą, ale jestem konsekwentny. Mógłbym teraz tego nie mówić, mógłbym zamilknąć, ale jestem człowiekiem honoru. Nawet jakbym się mylił, to jestem honorowy" - dodał Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Co sądzicie o najnowszych zapowiedziach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Wojciech Glanc wieszczy, co czeka nas w najbliższych miesiącach. Czy będziemy mieli powody do zadowolenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Poświęciła dzieciom najlepsze lata swojego życia. W podziękowaniu stała się bezdomna w wieku 60 lat

O tym się mówi: Kinga Rusin nie miała litości dla Agaty Kornhauser-Dudy. Lista zarzutów pod adresem pierwszej damy jest długa