Jak przypomina portal "Pomponik", Wojciech Glanc dzieli się w mediach społecznościowych swoimi wizjami dotyczącymi przyszłości. Jego przepowiednie cieszą się coraz większą popularnością. Ostatnio zapowiedział, co czeka polskich celebrytów. Niestety trwający rok nie będzie dla nich szczególnie łaskawy. Poznajcie szczegóły!

Jasnowidz Glanc o rozstaniach gwiazd i śmierci wielkich artystów

Zdaniem jasnowidza Wojciecha Glanca trwający rok przyniesie nam sporo zmian w związkach celebrytów. Jego zdaniem musimy się szykować na głośne rozstania i to nawet wśród par, które uchodzą za wyjątkowo w sobie zakochane. Niestety na tym zapowiedzi jasnowidza się nie kończą.

Glanc przewiduje, że w najbliższych miesiącach odejdzie kilku znaczących artystów starszej generacji. "Wspaniali, świetni, prawdziwe gwiazdy. Nie chcę krakać i mówić po imieniu i nazwisku, ale mogę zdradzić, że ich śmierć będzie miała duży wpływ na polski show-biznes" - powiedział.

Wojciech Glanc przekazał też nieco lepsze informacje. Jeśli wierzyć jego wizjom, jeden z polskich artystów zostanie doceniony na arenie międzynarodowej. W rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że nie wie, kiedy do uhonorowania Polaka miałoby dojść, ani czym ma być owo cenne wyróżnienie. Nie ma za to wątpliwości, że będzie to "mocne docenienie".

Wojciech Glanc/YouTube @Rolnik szuka żony 8
Wojciech Glanc/YouTube @Rolnik szuka żony 8
Wojciech Glanc/YouTube @Rolnik szuka żony 8

To czeka nas wiosną 2023 roku

Wojciech Glanc jakiś czas temu zdradził, co czeka Polaków wiosną 2023. Niestety nie miał dla nas dobrych wieści. Stwierdził, że czekają nas dramatyczne wydarzenia, które związane będą z toczącym się na Ukrainie konfliktem.

"Widzę zieloną łąkę, fruwające piękne motyle (…) od strony wschodniej trawa zaczyna usychać, motyle zaczynają rozpadać się w pył (…) to nie jest ogień, to jest coś, co wypala, to jest coś, co uśmierca, to jest coś, co idzie od wschodu" - stwierdził.

I tym razem Glanc nie doprecyzował, czym owo zagrożenie może być, pozostawiając spore pole do interpretacji. Brak precyzji w wizjach przyszłości jest tym, co sprawia, że można je dość swobodnie dopasowywać do różnych wydarzeń, zwykle dopiero po tym, jak nastąpią. Dlatego zachęcamy do podchodzenia do nich z przymrużeniem oka i dużą dozą ostrożności.

Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Śledzicie aktywność Wojciecha Glanca?

To też może cię zainteresować: Ostatnia cyfra roku urodzenia skrywa wiele informacji. Mówi więcej, niż myślisz

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Fryzura Magdy Gessler skrywa tajemnicę. Bez tego jednego elementu zmienia się nie do poznania

O tym się mówi: Marcin Hakiel i Maciej Kurzajewski mieli okazję się spotkać. Wiadomo, jak przebiegło to spotkanie