Jak przypomina portal "Pomponik", Magda Narożna jest jedną z najpopularniejszych artystek disco polo. Artystka, która chętnie dzieli się w mediach społecznościowych szczegółami swojego prywatnego życia, zdradziła, że ostatnio czuje się wyjątkowo szczęśliwa. Przy okazji pochwaliła się smukłą sylwetką. Fani nie kryją zachwytu jej spektakularną przemianą.

Magda Narożna lubi eksperymentować

Sympatycy Magdy Narożnej przywykli do tego, że artystka lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Mieliśmy ją okazję oglądać między innymi z kolorowym irokezem na głowie. Ostatnio wokalistka zdecydowała się nieco zmienić styl.

Narożna postawiła teraz na długie blond włosy i mocno odchudzoną sylwetkę. Tę ostatnią wyeksponowała na jednym z ostatnich zdjęć, na którym widzimy ją w mocno dopasowanych jeansach oraz w topie na ramiączkach. Twarz Narożnej rozświetla uśmiech.

"Tak wygląda szczęśliwy człowiek. Z jakiego powodu? Zatrzymam to dla siebie, ale uwierzcie mi, mam z czego się cieszyć!!! Życzę Wam, abyście również mieli mnóstwo powodów do uśmiechu. Miłego wieczoru!!!" - napisała wokalistka zespołu Piękni i Młodzi.

Fani nie kryją zachwytu

Fani nie przeszli obok zdjęcia Magdy Narożnej obojętnie. Pod wpisem pojawiła się lawina komentarzy, w których przeważają wyrazy zachwytu. "Wyglądasz świetnie!", "Super wyglądasz. Piękna figura" - to tylko część z pozytywnych komentarzy, jakie można znaleźć pod postem.

W jednym z ostatnich wywiadów Magda Narożna zdradziła, że sekret jej sylwetki to między innymi codzienne treningi. Piosenkarka zdradziła też, że udało jej się zgubić zbędne kilogramy i osiągnąć wagę 59 kilogramów.

A wam, jak podoba się Magda Narożna w tej nowej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Kinga Rusin nie miała litości dla Agaty Kornhauser-Dudy. Lista zarzutów pod adresem pierwszej damy jest długa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Poświęciła dzieciom najlepsze lata swojego życia. W podziękowaniu stała się bezdomna w wieku 60 lat

O tym się mówi: Wojciech Glanc wieszczy, co czeka nas w najbliższych miesiącach. Czy będziemy mieli powody do zadowolenia