Pewien rolnik postanowił pochwalić się swoim stadkiem świń. Na swoim tiktokowym profilu zamieścił nagranie, które z miejsca podbiło serca internautów. Szczególnie jeden z prosiaczków przyciąga uwagę swoim zachowaniem.

Prosiaczek Rafcio

Arkadiusz Romanowski zamieścił na TikToku nagranie, na którym przedstawił uroczego prosiaczka Rafałka. Świnka śpi i nie zamierza bynajmniej przerywać drzemki na zawołanie hodowcy. "Rafciu, a ty znowu śpisz" - słyszymy głos rolnika, który próbuje obudzić swojego ulubieńca.

Pomimo poszturchiwań, prosiaczek nadal spał. Uparta postawa Rafcia skłoniła nawet jego właściciela do pytania "Rafcio zdechłeś?". Hodowca próbował nawet zachęcić świnke do pobudki mówiąc mu, że "przyszła Basia", ale nawet to, go "nie ruszyło". Dopiero po chwili Rafcio postanowił wstać i pobiegł do reszty prosiaczków, które w przeciwieństwie do niego, już dawno nie spały.

@arekromanowski7

♬ dźwięk oryginalny - Arek Romanowski

Internauci nie kryją zachwytu

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy, w których internauci zachwycali się prosiaczkiem. Wielu z komentujących stwierdziło, że "utożsamia się z Rafciem". Niektórzy przyznali, że do końca obawiali się o to, czy prosiaczek faktycznie się obudzi. "Jej myślałam, że nie żyje, aż mi się płakać zachciało, że ktoś to kręci" - czytamy w jednym z komentarzy.

Nie brakowało też wpisów, w których internauci dopatrywali się w zachowaniu śpiącego prosiaczka podobieństwa do siebie samych, a także do swoich bliskich. "To jaj jak mam iść do szkoły" - czytamy w jednym z komentarzy. "Zupełnie, jakbym budziła swojego syna i też Rafał" - napisała kolejna internautka.

A wy, jak skomentowalibyście nagranie z Rafciem w roli głównej?

To też może cię zainteresować: 76-letni senior jasno powiedział, co sądzi o pomocy osobom bezdomnych. Jego słowa mocno podzieliły internautów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dyrektor dębickiego szpitala zabiera głos w sprawie odejścia 32-letniej Justyny. Odpiera zarzuty rodziny

O tym się mówi: Elżbieta Jaworowicz nie kryła oburzenia słowami duchownego. Internauci też nie zostawili na nim suchej nitki