Musiałaby siedzieć z dziećmi przez godzinę lub dwie, abym nie musiała ciągnąć ich ze sobą do przychodni. Od razu mnie przesłuchała. Jak, gdzie idziesz? Co robisz? Nie chciałam jej mówić, że idę do lekarza, to sprawa osobista, po prostu powiedziałam, że muszę coś załatwić, ale ta odpowiedź nie spodobała jej się. Widzisz, ona nie będzie siedzieć z dziećmi, kiedy robię sobie manicure i pedicure – mówi 32-letnia Klara.

Moja mama stosuje szantaż, by wyciągnąć ode mnie informacje

Ona i jej mąż wychowują dwójkę dzieci. Najstarszy syn ma 5 lat, a najmłodszy 2 lata. Dzwoni do matki tylko w palących przypadkach. Zazwyczaj mąż bierze wolne od pracy, ale tym razem mu się nie udało. Klara ciągnie ze sobą dzieci zarówno do banku, jak i do urzędu skarbowego. Do przychodni jednak wolałaby nie zabierać dzieci.

Przez 5 lat ich babcia siedziała z wnukami najwyżej trzy razy. Kiedyś najstarszy wnuk spędził z nią noc, kiedy Klara została zabrana do szpitala. Jeśli młoda matka zwróciła się o pomoc do mamy, były to naprawdę poważne sytuacje. Klara nie chodziła do klubów i nie bawiła się z przyjaciółmi. Nie było czegoś takiego. Tak jak teraz.

- Po wynikach USG lekarze postawili mi rozczarowującą diagnozę. Jak dotąd wszystko jest pod znakiem zapytania, ponieważ konieczne jest dalsze badanie. Do lekarza trzeba iść samemu, jest najlepszy w swojej dziedzinie. Zapisałam się dwa tygodnie na przód, żeby umówić się na wizytę. Postanowiłam poprosić mamę, aby zaopiekowała się dziećmi, podczas gdy ja biegam po gabinetach. Nie chcę mówić mamie wszystkiego, a ona, mówi, jeśli jej nie powiem, o co chodzi, nie usiądzie z wnukami, wzdycha Klara.

Matka Klary nic nie wie o chorobie córki. Nie powiedziała jej o tym specjalnie, ponieważ matka uwielbia robić z igły widły. Jest miłośniczką cierpienia i mówienia, że ​​wszystkie choroby wynikają ze złego stylu życia.

„Nie mam nikogo innego, kogo mogłabym prosić o pomoc. Wcześniej mogłam zostawić dzieci u sąsiadki, ale wraz z mężem wyjechała na wieś. Nie chcę wszystkich mieszać w swoją chorobę, dopóki nie dowiem się wszystkiego szczegółowo. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją różne scenariusze rozwoju wydarzeń, więc nie chcę informować wszystkich" - wyjaśnia swoje stanowisko Klara.

Co powinna zrobić? Okłamać mamę czy powiedzieć prawdę? Co byś zrobił na jej miejscu?

Zerknij: Internauci zarzucają Blance hipokryzję. Piosenkarka odniosła się do zarzutów pod swoim adresem. O co dokładnie chodzi

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na temat Sławomira Wałęsy. Co dzieje się z synem Lecha Wałęsy