Jak podaje portal "Parenting", strata dziecka jest największą tragedią, jaka może spotkać rodziców. To najdramatyczniejsze ze wszystkich doświadczeń dotknęło młodych rodziców Tahlię i Cecila, którzy pochowali swoją 17-miesięczną córeczkę.

Dramatyczny wypadek

17-miesięczna Taidyn w dramatycznym wypadku. Dziewczynka wpadła do nadmuchiwanego basenu i zaczęła się topić. Dziewczynka szybko trafiła do szpitala, a lekarze stoczyli heroiczną walkę o jej życie. Taidyn wprowadzono w stan śpiączki farmakologicznej, niestety dzień później dziecko zmarło.

Zaledwie kilka miesięcy później rodzice zmarłej dziewczynki Tahlia Brown i Cecil Murphy zdecydowali się wziąć ślub. W trakcie wydarzenie odbyła się sesja zdjęciowa. Kiedy nowożeńcy oglądali jej efekty, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Na jednej z fotografii dostrzegli coś niespodziewanego, był to mały cień.

@leah29murphy

I don't believe in many things, especially with the recent loss of our daughter had me thinking she wasn't there sharing our special day with us, and this proves otherwise. I'm forever missing you my little shadow. 👼🏼💕#infantloss #paranormal #fyp #foryoupageofficiall #fypシ #tottymurphy #mybabygirl @[-O-]

♬ original sound - payton

Ona tu jest

"Wierzę w niewiele rzeczy, zwłaszcza po niedawnej stracie naszej córki. Myślałam o tym, że nie ma jej tu, by dzielić z nami ten wyjątkowy dzień, ale to dowodzi czegoś innego" - powiedziała mama zmarłej Taidyn w nagraniu zamieszczonym na TikToku.

Tahlia jest przekonana, że cień widoczny na zdjęciu jest dowodem na to, że jej mała córeczka chciała być ze swoimi rodzicami w tym wyjątkowym dla nich dniu.

Pod postem zaroiło się od komentarzy. Wielu internautów składało parze kondolencje, współczując im tej niewyobrażalnej straty. "Szczęka mi opadła, a łzy napłynęły do oczu. To zdecydowanie wasza córeczka" - czytamy w jednym z wielu komentarzy osób, które podobnie jak rodzice, dostrzegli na zdjęciu cień zmarłej dziewczynki.

Cień/TikTok @leah29murphy
Cień/TikTok @leah29murphy
Cień/TikTok @leah29murphy

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Moja rodzina się rozpadła. Mam 62 lata, a mój mąż 68. Czeka nas rozwód

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Internauci zarzucają Blance hipokryzję. Piosenkarka odniosła się do zarzutów pod swoim adresem. O co dokładnie chodzi

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na temat Sławomira Wałęsy. Co dzieje się z synem Lecha Wałęsy