Jak przypomina portal "Pomponik", Krzysztof Krawczyk Junior nie miał łatwego życia. Zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które są konsekwencją wypadku samochodowego, jakiemu uległ w młodości. Za kierownicą siedział wówczas jego ojciec. Jedyny potomek piosenkarza walczy o majątek po ojcu, podważając testament, w którym nie został uwzględniony. Teraz okazuje się, że Junior musi zabrać swoje rzeczy z mieszkania po babci.

Walka wciąż trwa

Niedługo po śmierci Krzysztofa Krawczyka okazało się, że testament sporządzony przez artystę wykluczył z dziedziczenia jego jedynego syna - Krzysztofa Juniora. Cały majątek trafił w ręce wdowy po piosenkarzu. Jedyny syn artysty nie zamierzał tak zostawić sprawy i toczy sądowy spór z Ewą Krawczyk.

Narazie, w sprawie nie zapadł żaden wyrok i niewiele wskazuje, żeby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Przeciągający się spór o podział majątku, nie jest jedynym zmartwieniem Krzysztofa Igora Krawczyka.

Krzysztof Igor/YT @UWAGA! TVN
Krzysztof Igor/YT @UWAGA! TVN
Krzysztof Igor/YT @UWAGA! TVN

Złe wiadomości dla Juniora

"Fakt" donosi, że Krzysztof Krawczyk Junior dostał dość nieprzyjemną wiadomość od swoich krewnych. Jego ciotka poprosiła go, żeby zabrał z domu babci wszystkie swoje rzeczy. Jak wskazuje przyjaciel Juniora, jego ciotka chce mieć więcej miejsca w domu, dlatego chce, żeby ten zabrał wszystkie swoje rzeczy z pokoju, w którym pomieszkiwał.

Dla syna Krawczyka jest to spory problem, bo nie jest w stanie pomieścić wszystkiego w niewielkiej kawalerce, w której aktualnie mieszka. Na szczęście w tej niełatwej sytuacji może liczyć na wsparcie przyjaciół. Część rzeczy będzie on mógł zostawić w fundacji Krzysztofa Cwynara.

Krzysztof Igor Krawczyk/Youtube @Uwaga! TVN
Krzysztof Igor Krawczyk/Youtube @Uwaga! TVN
Krzysztof Igor Krawczyk/Youtube @Uwaga! TVN

Myślicie, że niebawem problemy Krzysztofa Krawczyka Juniora niebawem się skończą?

To też może cię zainteresować: Nie milkną echa polskich preselekcji do Eurowizji. Poważne oskarżenia mogą wykluczyć Blankę z udziału w konkursie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Była żona Piotra Żyły nie kryje radości i dumy. Justyna Żyła pochwaliła się medalem

O tym się mówi: Słowa Roberta Lewandowskiego odbiły się w sieci głośnym echem. Część fanów piłkarza nie kryło oburzenia. Poszło o Jana Pawła II