To spotkało się moją mamę. Wymagała stałej opieki, nie mogła już samodzielnie poruszać się nawet po domu, nie mówiąc już o wyjściu do sklepu czy do szpitala.

Zdecydowałam więc, że moja mama zamieszka z nami. Mam brata, ale mieszka w innym mieście. Nie przeszkadza mu to jednak w pomaganiu mamie w zakupie niezbędnych leków. Kiedy poinformowałam męża, że moja mama zamieszka z nami, zareagował całkiem normalnie.

Rozumiałam jednak, że może być mu niewygodnie, gdy teściowa będzie zawsze obecna. Musiałam mieć świadomość, że nie będziemy już mieli możliwości, by spędzić czas tylko we dwoje, gdy moja mama zamieszka z nami pod jednym dachem.

Niewygodna zmiana wzbudziła chęć ucieczki

Mąż z czasem zwrócił mi uwagę na to, że czujemy się, jakbyśmy mieli w domu wiecznych gości. Tymczasem nic nie mogłam zrobić. Mamie żyło się z nami dobrze i to było najważniejsze. Nawet jeśli jest trochę krępująca, bo trzeba poświęcić jej dużo czasu na pielęgnację, opiekę i sprzątanie po niej, to w dalszym ciągu jest moja matka.

W końcu zaczęłam zauważać, że mój mąż wraca z pracy coraz później i później. Każdego dnia ociągał się z pojawieniem się w domu, w weekendy gdzieś wyjeżdżał i długo nie wracał. Ciągle siedział z telefonem w ręku i korespondował z kimś, co stało się dla mnie bardzo denerwujące. Kiedy zapytałam, z kim rozmawia, od razu poszedł do innego pokoju.

Kiedyś nie mogłam się powstrzymać i przeszukałam jego telefon. Widziałam korespondencję z jakąś kobietą. Mąż skarżył się jej codziennie, jak bardzo jego teściowa jest męcząca i że chce jak najszybciej uciec ode mnie. Pomogłam mu w tym.

Rano mąż stał już na progu ze swoimi rzeczami. Nawet nie dopytywał, dlaczego go wyrzuciłam. Cieszę się, że uwolniłam swoje życie od niepotrzebnej osoby i teraz mogę poświęcić swój czas mamie.

Czy kobieta postąpiła słusznie, wyrzucając męża z domu bez rozmowy i wyjaśnień?

O tym się mówi: Oszuści rozsyłają do Polaków wiadomości. Uważaj na wiadomości wysyłane z tego numeru

Zerknij: Paulina Krupińska zdradziła sekret swojego małżeństwa. Dla wielu osób będzie to spore zaskoczenie