Jak przypomina portal "Pomponik", Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są razem od dziesięciu lat. W tym czasie nie raz słyszeliśmy o kryzysie, jaki przechodzi para i o tym, że lada moment się rozstaną. Niezależnie od wszystkiego, para jest nadal razem i nie wygląda, żeby to się miało zmienić. Ostatnio Krupińska zdradziła, gdzie mieszkają. Dla wielu osób będzie to sporym zaskoczeniem.

Razem od dekady

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są ze sobą od blisko dekady. W tym czasie nie raz mogliśmy usłyszeć, że para przechodzi poważny kryzys. Małżonkowie konsekwentnie nie odnosili się do plotek, choć można było od nich usłyszeć, że małżeństwo jest "krzyżem", a awantury małżonków są niemal codziennością.

Mimo wszystko para jest nadal razem i stawia czoła niełatwym doświadczeniom, jak choćby atakami lękowymi, z jakimi borykał się Sebastian Karpiel-Bułecka. Jego żona przyznała, że na początku nieco bagatelizowała zaburzenia męża, ale po rozmowie z koleżanką, która jest psychologiem zrozumiała, że to poważny problem i musi stawić mu czoła wspólnie z mężem.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka/Instagram @Paulina Krupińska
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka/Instagram @Paulina Krupińska
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka/Instagram @Paulina Krupińska

Gdzie mieszka Krupińska?

Paulina Krupińska przyznała, że ona i Sebastian Karpiel-Bułecka wcale nie są właścicielami willi w Zakopanem. Dom, do którego przyjeżdżają, został zbudowany dla mamy muzyka, która zamieszkała w nim po powrocie ze Stanów Zjednoczonych. Zbiegło się to z urodzinami Tosi, córki Karpiel-Bułecki i Krupińskiej.

"Kiedy tam przebywam, to są dla mnie wakacje. Lubię tam być, mam tam swoich przyjaciół, miejsca ukochane, ale w momencie, gdy nasza Tosia poszła do szkoły, to nie są już takie częste wizyty" - dodała prowadząca "Dzień dobry TVN".

Krupińska w rozmowie z "Plejadą" przyznała, że wielu ludzi myśli, że ona i jej mąż mieszkają górach. Tymczasem prawda jest taka, że oboje mieszkają w stolicy, gdzie zresztą sie poznali.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Doda ma powody do zadowolenia. Artystka może liczyć na spore odszkodowanie. O co dokładnie chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Skuteczna modlitwa o zdrowie bliskich. Te słowa przyniosą ulgę

O tym się mówi: Zarobki kapłanów owiane są tajemnicą. Proboszcz jednej z parafii postanowił ją wyjawić. Padły konkretne kwoty