Jak przypomina portal "Pomponik", Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga to jedyny damsko-damski duet wśród prowadzących "Dzień dobry TVN". Choć panie zaskarbiły sobie sympatię widzów, co jakiś czas media donosiły o tym, że obie panie nie dogadują się najlepiej. Ostatnio Woźniak-Starak postanowiła szczerze opowiedzieć o tym, jak naprawdę wygląda jej współpraca z Drzyzgą. Dla wielu osób to będzie spore zaskoczenie!

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o współpracy z Ewą Drzyzgą

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa, że jak w każdej pracy, tak i w "Dzień dobry TVN" zdarzają się sytuacje trudne, a poruszane tematy nie zawsze są lekkie, łatwe i przyjemne. Dziennikarka przyznała, że jeśli mocno z kimś lub z czymś się nie zgadza, nie boi się tego otwarcie powiedzieć i "rozkręcić afery".

Jak dodała, wie, że może pozwolić sobie na uderzenie w kogoś, bo zwykle Ewa Drzyzga jest w stanie załagodzić całą sytuację i "kogoś ugłaskać". "Ewa jest chodzącą dobrocią" - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak, określając swoją programową partnerkę "dobrym policjantem".

Woźniak-Starak wypowiadała się o swojej partnerce w samych superlatywach, podkreślając jej profesjonalizm i świetne przygotowanie do każdej rozmowy, każdego poruszanego tematu. Nie ukrywa, że Drzyzga jest dla niej "oparciem" i partnerką, która "stanie na wysokości zadania" niezależnie od sytuacji.

Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak/YouTube @Magazyn Viva!
Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak/YouTube @Magazyn Viva!
Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak/YouTube @Magazyn Viva!

"Na wiele rzeczy patrzymy podobnie, więc często razem robimy dym w słusznej sprawie" - dodała Woźniak-Starak.

Nie zawsze tak było?

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła w rozmowie z "Faktem" do początków swojej współpracy z Ewą Drzyzgą. Przyznała, że musiały się poznać, dzięki czemu w ich relacji wszystko działa sprawnie, jak w "dobrze naoliwionej maszynie".

Dodała również, że nawet przed tym, jak udało im się wreszcie zgrać, nie dochodziło między nimi do poważnych kryzysów.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga/YouTube @tvnpl
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga/YouTube @tvnpl
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga/YouTube @tvnpl

Spodziewaliście się takiej oceny Ewy Drzyzgi ze strony Agnieszki Woźniak-Starak?

To też może cię zainteresować: Wpis Krzysztofa Ziemca wywołał w sieci burzę. Poszło o ceny w sklepach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Ewa Błaszczyk nie była w stanie powstrzymać emocji. Na ten przełom czekała lata. O co dokładnie chodzi

O tym się mówi: Prezydent Andrzej Duda przyłapany. Jego strój mocno rzucał się w oczy